Jakie felgi kupić do BMW E36 ?

Jakie felgi kupić do BMW E36 ?

02 Maj 2013, 10:53

witam, przedwczoraj zakupiłem sobie bmw e36 318tds 18-letnie auto z przebiegiem 230 tys. zdrowy silnik sprawdzany u mechanika który o dieslach wie chyba wszystko powiedział nic tylko lać i jeździć, więc auto musi sie jakoś prezentować teraz a na kołpakach to nie zabardzo :mrgreen: i tu pytanie jaki rozmiar felg ? chciałbym 17' ale dużo osób mi mówi że sie nie nadają, a poprzedni właściciel jeździł 3 tygodnie na 19' wygląd był piękny, ale mówił żebym nawet tych felg od niego nie brał bo to masakra. polecają mi 16' że najlepsze a 17 to już dużo lepszy wygląd a tylko rozmiar większe
Tyson999
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 09 05 1995
Auto: BMW E36
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna

Re: Jakie felgi kupić do BMW E36 ?

19 Wrz 2013, 13:22

Na 17 i małm profilu koła się mieszczą bez problemu. Komfort gorszy niż na 15'', ale cóż...

Mówię o sedanie.

Do compacta zmieściłem jescze większe i było ok :)
coupe nie wiem.
matiit
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wrocław
Prawo jazdy od: 01 05 2010
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: BMW e39
Silnik: m52b28
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowe stawki akcyzy w 2017 roku na samochody osobowe Nowe stawki akcyzy w 2017 roku na samochody osobowe
    Zmiany naliczania podatku akcyzowego od samochodów osobowych najprawdopodobniej zostaną wprowadzone od nowego 2017 roku. Rząd zamierza ograniczyć import starych samochodów. Według nowych przepisów im ...
    Jakie jest właściwe przeznaczenie pobocza? - zanim staniesz pomyśl! Jakie jest właściwe przeznaczenie pobocza? - zanim staniesz pomyśl!
    Sezon letni to nie tylko czas odpoczynku i wyjazdów wakacyjnych, ale także zbiorów owoców, które często można kupić na poboczach tras. Wielu kierowców zatrzymujących się w tym celu zapomina, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Off-Road Madness 2012, 2
      Ford Focus C-MAX
      Targi AutoSalon i AutoSerwis
      Renault Clio - lambo doors