Jakie głośniczki do Corsy B - komplet

Jakie głośniczki do Corsy B - komplet

24 Wrz 2009, 15:07

Panowie jakie polecacie głośniki do Corsy B. Moje radio bez wzmacniacza obsługuję 4x50W. I właśnie takie bym chciał (mogą być mniejsze), szczerze to się nie znam na tym. Wiem że optymalna średnica głośnika to 160 cm w Corsie. Oczywiście bym chciał komplet: 2x niskotonowe i 2x wysoko czy jakoś tak. Możecie coś poradzić, naprowadzić ? Nie znam się na tym, a chcę żeby zakup był w miarę dobry. Nie interesują mnie wypierdziste 'tuby', bo to do mojej Corsy 1.4 w gazie dziwacznie by wyglądało Czekam na waszą pomoc. Aha cena niech oscyluje w granicach 200 - 250, jakby sie udało mniej byłbym niezmiernie zadowolony ;)
Podpis usunięty - Reklama
WitekF1
Nowicjusz

Miejscowość: Republic of Poland

Re: Jakie głośniczki do Corsy B - komplet

24 Wrz 2009, 21:45

Wielokrotnie już polecane Helix Dark Blue 62.1
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Nissan Primera WP11-144
Silnik: QG18DE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Nadwozie koncepcyjnej Kia Sportspace Nadwozie koncepcyjnej Kia Sportspace
    W przeciwieństwie do klasycznych pojazdów typu kombi, station wagon czy nawet shooting brake – Kia Sportspace wyróżnia się zdecydowanie odmienną i wyszukaną architekturą w stosunku do tradycji. Wydłużoną ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006