Jakie głośniczki wrzucić do 106ki ? Coś musi grać !

Jakie głośniczki wrzucić do 106ki ? Coś musi grać !

21 Wrz 2009, 23:39

witam wszystkich.

Mam do Was pytania jak i jednocześnie prośbę o radę. Posiadam Peugota 106, a w nim radio: Pioneer DEH-1300R

[link wygasł]

Lecz głośniki są raczej słabe. Co byście polecili (nie dużym kosztem) a żeby 'coś grało'
W drzwach mam zamotowane najprawdopodobniej jakieś 100mm, ewentualnie myślałem żeby w półce z tyłu wrzucić jeszcze jakieś dwa. Co o tym myślicie, i czy do tego radia to w ogóle ma jakiś sens.

Z góry dziękuję za pomoc wszytskim forumowiczom.
xXmichasXx
Nowicjusz

Miejscowość: Podkarpacie.

Re: Jakie głośniczki wrzucić do 106ki ? Coś musi grać !

22 Wrz 2009, 18:12

poszukaj na necie dystansow z mdf to swojego samochodu lub zrob samemu i wloz 160 mm bo 100 zagraja slabo ... co do glosnikow to porza kolejny polece HELIX Dark Blue 62.1 wyglusz drzwi i bedziesz zadololony
Części Vectra C atrakcyjne ceny
gigit
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kołobrzeg

Re: Jakie głośniczki wrzucić do 106ki ? Coś musi grać !

22 Wrz 2009, 19:09

Że tak powiem, chodzi o coś takiego ? ;>

[link wygasł]

bo wiesz, bardzo się na tym nie znam i dlatego chce być pewien :) a co do wygłuszenia to na myśli miałeś coś takiego :
[link wygasł]
xXmichasXx
Nowicjusz

Miejscowość: Podkarpacie.
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Jak dobrze zaplanować podróż samochodem? Jak dobrze zaplanować podróż samochodem?
    Wybierając się w dłuższą podróż samochodem powinniśmy się do niej wcześniej przygotować aby uniknąć niespodzianek w trasie. O tym jak dobrze zaplanować podróż samochodem piszemy w kilku punktach które ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006