Jakie glosniki do Forda Focusa 2000r

jakie glosniki do Forda Focusa 2000r

31 Sie 2008, 13:28

witam, mam forda focusa z 2000r. Chcialbym zmienic w nim glosniki i nie wiem jakiego wygoru dokonac. Kupic jakies 5x7 czy lepiej zalozyc dystance. jakiej firmy glosniki wybrac? pieniadze jakie na to przeznaczam to ok. 400-500zl na przednie glosniki.

z gory ddzieki za odpowiedz. Lukasz
kwasek111
Nowicjusz

Miejscowość: S-ca

Re: jakie glosniki do Forda Focusa 2000r

31 Sie 2008, 15:04

Za 500 zł to już można niezłe głośniki kupić:).
Nie zakładaj głośników 5x7. Kup dystanse i załóż 16,5 cm odseparowane.
do 500 zł ja polecam te:
1. [link wygasł]

2. [link wygasł]

3. [link wygasł]

4. [link wygasł]

5. [link wygasł]

Najlepiej by było gdybyś najpierw przesłuchał jak grają te głośniki. Za te pieniądze nie kupuj w ciemno! W tym przedziale cenowym, każdy z modeli które podałem, będą grały inaczej dlatego warto abyś wybrał głośniki takie które najbardziej będą odpowiadały twoim gustom.
No i oczywiście porządne wygłuszenie drzwi MUSI BYĆ! I do tego jeszcze dobre kable kup, a te seryjne wywal.
Do takich głośników przydałby się jeszcze jakiś w miarę dobry wzmacniacz. Pomyśl nad zakupem jakiegoś.
Wspaniała muzyka na wspaniałym sprzęcie:) Wszystko czego potrzebuje:)
Bryza
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Jesień i niespodziewane leśne zwierzęta na drodze Jesień i niespodziewane leśne zwierzęta na drodze
    Teraz, kiedy zmierzch zapada dużo szybciej, a dodatkowo pogoda potrafi być mglista i deszczowa, łatwo można nie zauważyć zwierzęcia wybiegającego na jezdnię. Większość dzików, saren i innych leśnych zwierząt ginie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006