Jakie głosniki do Ibizy

Jakie głosniki do Ibizy

07 Sty 2008, 15:25

Witam, a wiec mam ibize 2003 r ( dwudzwiową) , kupiłem do niego ALPINE CDE-9870R/RM , mam z przodu 4 głosniki fabryczne (nie wiem jakie) i chciałbym dokupić 2 głośniki do tyłu (mam miejsce na dodatkowe głośniki zaraz za przednimi fotelami na dole ) wiec proszę o rade jakie głośniki wybrać tak żeby to w miare chodziło nie potrzebuje bardzo dobrych i drogich lecz takie powiedzmy do 100 zł
Z góry dzięki za info
Pozdrawiam.
zbdu
Nowicjusz

Miejscowość: Żywiec

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Odśnieżarka? Zachowaj bezpieczny odstęp! Odśnieżarka? Zachowaj bezpieczny odstęp!
    Niskie temperatury i opady śniegu powodują, że na ulicach często pojawiają się odśnieżarki i posypywarki. Chociaż nie są pojazdami uprzywilejowanymi, zachowanie pewnych środków ostrożności przez innych uczestników ...
    Wywrotki giganty to największe ciężarówki na świecie Wywrotki giganty to największe ciężarówki na świecie
    Wozidła sztywnoramowe to największe na świecie pojazdy kołowe. Ładowność największych z nich znacznie przekracza 300 t, a wielkość odpowiada dużemu jednorodzinnemu domowi. Zbudowanie tak imponujących rozmiarami pojazdów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili