Jakie głośniki do radia KD 412

Jakie głośniki do radia KD 412

25 Lut 2010, 16:14

Witam. Posiadam hondę civic VI i mam w niej oryginalne głośniki.
Kupiłem właśnie radio JVC KD-412 i chciałbym kupić na razie jakieś dwa tanie głośniki na tył. Większą gotówką będę dysponować dopiero w czerwcu i chciałem kupić dwa głośniki za jakieś 80-100zł. Wiem, że to bardzo mało, ale za tę cenę na pewno kupię coś co będzie lepiej grać niż te moje stare charczące głośniczki.

W jaką firmę uderzać ?
Myślałem nad tymi głośnikami :

[link wygasł]

W ogóle nie orientuje się jaka moc jest odpowiednia dla takiego radia.
Jestem kompletnie zielony w tym temacie, bo to moje pierwsze auto i pierwsze radio.

Bardzo bym prosił o podanie mi głośników w w/w cenie które będą pasować do auta na tył. No chyba, że z przodu będzie lepszy efekt.

Czekam na odpowiedzi !
shaddy
Nowicjusz

Miejscowość: Rybnik

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Niebezpieczne mrozy, śnieg i oblodzone drogi Niebezpieczne mrozy, śnieg i oblodzone drogi
    Nowy Rok przywitał kierowców bardzo niskimi temperaturami i mrożącym wiatrem, a teraz sypnęło śniegiem. W takich warunkach jazda samochodem bywa bardzo niebezpieczna.

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006