Jakie głośniki dobrać....Prośba o pomoc

Jakie głośniki dobrać....Prośba o pomoc

21 Kwi 2009, 09:41

Jestem kompletnie zielony w sprawach nagłośnienia....mam w samochodzie (Peugeot 306 sedan) radio PANASONIC CQ C1475 o parametrach: Moc wyjściowa: 4x50 W; 2,5 V: wyjście przedwzmacniacza; Inteligentny system: RDS; Sound Quality (SQ): TAK.
Przyznam się, że kompletnie nie wiem o co w tym chodzi. Mój problem dotyczy zakupu głośników, nie mam pojęcia o jakich parametrach kupić głośniki, ile sztuk, itp.. Rozglądałem się na Allegro, ale niestety sam nie potrafię wybrać odpowiednich. Jedną z przeszkód jest mały budżet na zakup, ok 150-180 zł. Czy moglibyście mi coś polecić?
Ostatnio edytowany przez mariusz.worker, 23 Kwi 2009, 12:31, edytowano w sumie 1 raz
mariusz.worker
Nowicjusz
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    Mazda CX-5, nowa generacja modelu Mazda CX-5, nowa generacja modelu
    W środę czyli w przeddzień salonu w Los Angeles, Mazda zaprezentowała zupełnie nową generację modelu CX-5. Ten kompaktowy SUV w 2012 roku dał początek nowej, wielokrotnie nagradzanej gamie modelowej marki, wykorzystującej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód