Jakie głośniki dobrać....Prośba o pomoc

Jakie głośniki dobrać....Prośba o pomoc

21 Kwi 2009, 09:41

Jestem kompletnie zielony w sprawach nagłośnienia....mam w samochodzie (Peugeot 306 sedan) radio PANASONIC CQ C1475 o parametrach: Moc wyjściowa: 4x50 W; 2,5 V: wyjście przedwzmacniacza; Inteligentny system: RDS; Sound Quality (SQ): TAK.
Przyznam się, że kompletnie nie wiem o co w tym chodzi. Mój problem dotyczy zakupu głośników, nie mam pojęcia o jakich parametrach kupić głośniki, ile sztuk, itp.. Rozglądałem się na Allegro, ale niestety sam nie potrafię wybrać odpowiednich. Jedną z przeszkód jest mały budżet na zakup, ok 150-180 zł. Czy moglibyście mi coś polecić?
Ostatnio edytowany przez mariusz.worker, 23 Kwi 2009, 12:31, edytowano w sumie 1 raz
mariusz.worker
Nowicjusz
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pickup ŠKODA FUNstar Pickup ŠKODA FUNstar
    Nowy samochód marzeń 23 stażystów ze Szkoły Zawodowej ŠKODA Auto to zuchwały Pickup ŠKODA FUNstar. Koncepcja tego pojazdu, opartego na nowej ŠKODZIE Fabia, jest rezultatem projektu "samochód ...
    Volkswagen zmienia plany dotyczące sportu samochodowego Volkswagen zmienia plany dotyczące sportu samochodowego
    Marka Volkswagen zmienia swoje plany dotyczące aktywności w sporcie samochodowym. Od 2017 roku Volkswagen będzie koncentrował się na nowych technologiach oraz dyscyplinach angażujących klientów. Po czterech latach ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili