Jakie głośniki dobrać....Prośba o pomoc

Jakie głośniki dobrać....Prośba o pomoc

21 Kwi 2009, 10:41

Jestem kompletnie zielony w sprawach nagłośnienia....mam w samochodzie (Peugeot 306 sedan) radio PANASONIC CQ C1475 o parametrach: Moc wyjściowa: 4x50 W; 2,5 V: wyjście przedwzmacniacza; Inteligentny system: RDS; Sound Quality (SQ): TAK.
Przyznam się, że kompletnie nie wiem o co w tym chodzi. Mój problem dotyczy zakupu głośników, nie mam pojęcia o jakich parametrach kupić głośniki, ile sztuk, itp.. Rozglądałem się na Allegro, ale niestety sam nie potrafię wybrać odpowiednich. Jedną z przeszkód jest mały budżet na zakup, ok 150-180 zł. Czy moglibyście mi coś polecić?
Ostatnio edytowany przez mariusz.worker, 23 Kwi 2009, 13:31, edytowano w sumie 1 raz
mariusz.worker
Nowicjusz
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dlaczego kierowcy ignorują znaki drogowe? Dlaczego kierowcy ignorują znaki drogowe?
    Według informacji płynących z Komendy Głównej Policji najczęściej wystawiane mandaty dotyczą przekraczania dozwolonej prędkości oraz za wykroczenie względem pieszych. Najnowsze badania pokazały, że prowadzący pojazdy ...
    Nowy SEAT Leon zaprojektowany całkowicie od podstaw Nowy SEAT Leon zaprojektowany całkowicie od podstaw
    Nowy SEAT Leon to silna i emocjonalna osobowość oraz najpiękniejszy sposób by doświadczyć funkcjonalności płynącej z samochodu. Nowy Leon to zaprojektowany całkowicie od podstaw i pełen nowoczesnej technologii samochód ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Show
      S13User, drift
      Master Truck
      Zabudowa bagażnika Car Audio - Opel Corsa B