Jakie głośniki...?

Jakie głośniki...?

02 Gru 2008, 12:26

Witam, kupiłem samochód dość niedawno, i chciałbym zamontować tam fajny zestaw głośniczków. Mam wycięcie na półce z tyłu, i tam są wstawione już jakieś głośniczki których chce się pozbyć.. mam dwa miejsca w drzwiach i dwa na desce z przodu... łącznie miejsce na 6 głośników... radio kupiłem niedawno, firmy jvc, jest dość dobre... Chodzi mi o głośniki w dość niskiej cenie z dobrą jakością dźwięku (chodzi mi o jakość nie o głośność ;) ) Nie chce wydawać na to grubej forsy, co polecacie? mile widziane jakieś linki np. do allegro.pl :) Pozdrawiam.
steve_lfc
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kluczbork

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak podjeżdżać pod ośnieżone i oblodzone wzniesienia? Jak podjeżdżać pod ośnieżone i oblodzone wzniesienia?
    Wjazd na ośnieżone i oblodzone wzniesienie może być niebezpieczny. Ostrożność jest jak najbardziej wskazana, ale wielu kierowców rozumie to jako wolne podjeżdżanie pod górę. Jednak w tym przypadku przy zbyt ...
    Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili