Jakie głośniki?????

Jakie głośniki?????

05 Lut 2008, 19:30

Witam ! Posiadam radio sam. Pioneer DEH 3600 MPB 4x 50 w i mam w zwiazku z tym pytanie jakie głośniki zakupić aby dopasować głośniki do mocy radia i zeby muza była ok !!!! Dziękuje i Pozdrawiam!!!
miro720
Nowicjusz

Re: Jakie głośniki?????

20 Lut 2008, 12:14

Moc głośników musi przekraczać moc radia, np. kup sobie 4 głośniki po 80W i wszystko będzie ok, a jak głośniki będą miały mniejszą moc to będą "charczały" :)
sebo2310
Początkujący

Miejscowość: WPN

20 Lut 2008, 13:31

Kolega ma racje, moc głośników musi być większa od mocy wyjściowej radia, ale nie za dużo. Zależy jaki masz samochód, ale jak jakś większy to możesz w półkę zamontować 2 głośniczki 120W, 4Ω. Panasonic albo Pioneer. Nie kupuj tylko Firsta, Booshman i innych podróbek
Jest ryzyko, jest zabawa...
Smakoszek
Aktywny

02 Cze 2008, 18:30

Teraz do swojej Vectry założyłem w półkę 2 głośniczki Pioneera o mocy 150W, 4 ohm no i muszę powiedzieć że jestem zadowolony z jakości dźwięku. A kolega ma Magnata głośniczki i też są ok.[/code]
Jest ryzyko, jest zabawa...
Smakoszek
Aktywny

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora? Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora?
    Zima to najtrudniejsza pora roku dla naszego samochodu szczególnie jeżeli trzymamy go pod tzw. chmurką. Co zrobić jeżeli nie uda nam się uruchomić auta przy pomocy własnego źródła prądu jakim jest akumulator? ...
    Dragster JET CAR PREDATOR Dragster JET CAR PREDATOR
    Francuski samochód Jet Car Predator ma aż 6000 KM i silnik odrzutowy. Poniżej przedstawiamy specyfikację techniczną. Nazwa : Dragster JET CAR PREDATOR Silnik : Amerykański Turbojet z samolotów myśliwskich. Typ ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Moje modne Citigo, Kasia Gorol, 2
      Mini Roadster - wnętrze 2012 03
      Targi AutoSalon, bass i tuning
      Klub Fiata Pandy - zlot