Jakie głosniki zamatowac w samochodzie?

jakie głosniki zamatowac w samochodzie?

14 Lut 2010, 13:13

Witam

Chce sobie w samochodzie zamontować porządniejszy sprzęt grający. Niestety dokładnie nie wiem gdzie jakie głośniki i co jest do tego potrzebne. Pamiętam tylko że basy na tył niskotonowe chyba z przodu, czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak to trzeba zrobić. i możecie mi doradzić jakie rodzaje głośników powinny się znajdować w samochodzie?
hojny

Re: Jakie głosniki zamatowac w samochodzie?

23 Lut 2010, 11:39

Najlepiej jest zamontować zestaw głośników 16cm odseparowanych na przodzie, do nich podłączyć wzmacniacz i do bagarznika wrzucić subwoofer + wzmacniacz do niego.
Wspaniała muzyka na wspaniałym sprzęcie:) Wszystko czego potrzebuje:)
Bryza
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Gruba kurtka, rękawiczki, czapka, a bezpieczeństwo jazdy Gruba kurtka, rękawiczki, czapka, a bezpieczeństwo jazdy
    Zimą niskie temperatury zmuszają nas do noszenia grubej kurtki, ciepłych butów, czapki i rękawiczek. Chociaż chroni to nas przed zimnem, jednak w przypadku kierowców znacząco może wpływać na bezpieczeństwo jazdy.
    Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Audi RS Q3 2.5 TFSI o mocy 310KM, tył
      Jeep wojskowy
      Mercedesa SLS AMG GT3, Porsche 911 GT3 Cup, VERVA Street Racing 2012
      Dziewczyny, modelki, hostessy