Jakie głosniki zamatowac w samochodzie?

jakie głosniki zamatowac w samochodzie?

14 Lut 2010, 13:13

Witam

Chce sobie w samochodzie zamontować porządniejszy sprzęt grający. Niestety dokładnie nie wiem gdzie jakie głośniki i co jest do tego potrzebne. Pamiętam tylko że basy na tył niskotonowe chyba z przodu, czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak to trzeba zrobić. i możecie mi doradzić jakie rodzaje głośników powinny się znajdować w samochodzie?
hojny

Re: Jakie głosniki zamatowac w samochodzie?

23 Lut 2010, 11:39

Najlepiej jest zamontować zestaw głośników 16cm odseparowanych na przodzie, do nich podłączyć wzmacniacz i do bagarznika wrzucić subwoofer + wzmacniacz do niego.
Wspaniała muzyka na wspaniałym sprzęcie:) Wszystko czego potrzebuje:)
Bryza
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Co może zamarznąć w naszym samochodzie? Co może zamarznąć w naszym samochodzie?
    Co w samochodzie jest szczególnie wrażliwe na niską temperaturę? Jak sobie poradzić z typowo zimowymi problemami? Poniżej prezentuję kilka odpowiedzi które mogą okazać się przydatne wielu kierowcom. Głównym ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód