Jakie głosniki zamatowac w samochodzie?

jakie głosniki zamatowac w samochodzie?

14 Lut 2010, 13:13

Witam

Chce sobie w samochodzie zamontować porządniejszy sprzęt grający. Niestety dokładnie nie wiem gdzie jakie głośniki i co jest do tego potrzebne. Pamiętam tylko że basy na tył niskotonowe chyba z przodu, czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak to trzeba zrobić. i możecie mi doradzić jakie rodzaje głośników powinny się znajdować w samochodzie?
hojny

Re: Jakie głosniki zamatowac w samochodzie?

23 Lut 2010, 11:39

Najlepiej jest zamontować zestaw głośników 16cm odseparowanych na przodzie, do nich podłączyć wzmacniacz i do bagarznika wrzucić subwoofer + wzmacniacz do niego.
Wspaniała muzyka na wspaniałym sprzęcie:) Wszystko czego potrzebuje:)
Bryza
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Poskramiacz śniegu z 1934 roku - Skoda Popular Poskramiacz śniegu z 1934 roku - Skoda Popular
    Czeska marka rozwijała przemyślane i skuteczne sposoby na radzenie sobie z dużym śniegiem i trudnym zimowymi warunkami już ponad osiemdziesiąt lat temu. Znany model POPULAR dokonał podczas zim lat 30 wielu spektakularnych ...
    Fałszywe poczucie bezpieczeństwa Fałszywe poczucie bezpieczeństwa
    Pieszy wchodząc na oznaczone pasami przejście często zyskuje fałszywe poczucie bezpieczeństwa. Jak gdyby fakt, że w tym miejscu ma pierwszeństwo, chronił go przed zagrożeniem. W rzeczywistości na przejściach dla pieszych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili