Jakie głosniki zamatowac w samochodzie?

jakie głosniki zamatowac w samochodzie?

14 Lut 2010, 14:13

Witam

Chce sobie w samochodzie zamontować porządniejszy sprzęt grający. Niestety dokładnie nie wiem gdzie jakie głośniki i co jest do tego potrzebne. Pamiętam tylko że basy na tył niskotonowe chyba z przodu, czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak to trzeba zrobić. i możecie mi doradzić jakie rodzaje głośników powinny się znajdować w samochodzie?
hojny

Re: Jakie głosniki zamatowac w samochodzie?

23 Lut 2010, 12:39

Najlepiej jest zamontować zestaw głośników 16cm odseparowanych na przodzie, do nich podłączyć wzmacniacz i do bagarznika wrzucić subwoofer + wzmacniacz do niego.
Wspaniała muzyka na wspaniałym sprzęcie:) Wszystko czego potrzebuje:)
Bryza
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Drużyna Zetros - ciężko pracuje na terenie kopalni KWB Turów Drużyna Zetros - ciężko pracuje na terenie kopalni KWB Turów
    Bohaterów jest pięciu. Dwa Zetrosy 4x4 zabudowane cysternami firmy Celtech, dowożące olej napędowy pracującym w terenie maszynom i urządzeniom kopalnianym. Kolejny Zetro w konfiguracji 6x6 to pomoc techniczna z zamontowaną ...
    Model studyjny BMW Gina Light 2008 Model studyjny BMW Gina Light 2008
    BMW Group Design przedstawiło model studyjny BMW Gina Light w odpowiedzi na debatę dotyczącą cech, które ukształtują motoryzacyjny krajobraz jutra. Pojazd zbudowany jako projekt doświadczalny prezentuje wizję przyszłości ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Lexus LFA, tył, tor wyścigowym
      Fiat Freemont Cross
      VERVA Street Racing 2010
      Mini Cooper