Jakie najlepsze fabryczne audio w e46 coupe??

Jakie najlepsze fabryczne audio w e46 coupe??

27 Lut 2010, 12:34

Witam!

Zdecydowałem się również po pomocy na tym forum, jazdach testowych, ogólnym obejrzeniu wielu samochodów na zakupienie BMW 3 e46 coupe. Teraz szukam odpowiedniego egzemplarza, nie spieszy mi się, chcę znaleźć naprawdę fajne auto. Jako, że jestem gitarzystą, ogólnie muzyka to moje życie, chciałbym mieć już bardzo dobre fabryczne audio, dlatego, że to BMW pewnie były montowane jakieś fajne zestawy. Tu właśnie moje pytanie, z jakim audio szukać samochodu?? Jaki najlepszy zestaw był w nim montowany, może jakieś BOSE, czy coś w tą strone?

Pozdro
wolek
Nowicjusz

Miejscowość: Radom

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi z napędem hybrydowym - A6, A8 oraz Q5 Audi z napędem hybrydowym - A6, A8 oraz Q5
    Audi wyznacza nowe standardy w technologii hybrydowej. Już w 1989 roku marka udowodniła swoje kompetencje w wykorzystaniu technologii hybrydowej dzięki projektowi technologicznemu - Audi duo. Pierwszy model produkcyjny - ...
    Volvo V90 Cross Country w zimie Volvo V90 Cross Country w zimie
    Volvo V90 Cross Country powstał, by stawić czoło trudnym warunkom drogowym i pokonywać oblodzone i zaśnieżone szosy. Do tego miał być duży i komfortowy. Trzeba przyznać, że udał im się ten zabieg! Sami Szwedzi przyznają, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Corvette Sting-ray, 1977 rok, chromowany wydech
      Autobus na prąd
      Skoda Popular, wnętrze
      Myjnia bikini, dziewczyny, carwash, 17