Jakie najlepsze fabryczne audio w e46 coupe??

Jakie najlepsze fabryczne audio w e46 coupe??

27 Lut 2010, 11:34

Witam!

Zdecydowałem się również po pomocy na tym forum, jazdach testowych, ogólnym obejrzeniu wielu samochodów na zakupienie BMW 3 e46 coupe. Teraz szukam odpowiedniego egzemplarza, nie spieszy mi się, chcę znaleźć naprawdę fajne auto. Jako, że jestem gitarzystą, ogólnie muzyka to moje życie, chciałbym mieć już bardzo dobre fabryczne audio, dlatego, że to BMW pewnie były montowane jakieś fajne zestawy. Tu właśnie moje pytanie, z jakim audio szukać samochodu?? Jaki najlepszy zestaw był w nim montowany, może jakieś BOSE, czy coś w tą strone?

Pozdro
wolek
Nowicjusz

Miejscowość: Radom

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Zadbaj o szyby i czyste światła Zadbaj o szyby i czyste światła
    Jazda samochodem z brudnymi szybami potrafi być bardzo niebezpieczna i znacznie ograniczać pole widzenia. Zwłaszcza zimą podczas opadów deszczu lub śniegu, gdy na drogach leży sól i błoto, które stale ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód