Jakie Pierwsze Auto do 9-10 tys z LPG

Jakie Pierwsze Auto do 9-10 tys z LPG

08 Lut 2016, 17:11

Witam.
Poszukuje pierwszego samochodu w cenie do 9-10 tys, najlepiej z LPG. Chodzi o to zeby nauczyc sie jezdzic autem.. a kazdy mowi ze im predzej tym lepiej.
I tutaj pojawia sie dylemat.. wybralem 3 konkretne modele i mam problem co wybrac.. ktory bedzie lepszy, korzystniejszy, bardziej ekonomiczny i tanszy w naprawach... Moje wybory padly na Chevroleta Lacetti 1.8 (121 KM), Nissan Almera N16 (1.8 116 KM) i Ford Fiesta MK6 (1.6 100 KM).
Jakie sa wady kazdego z nich ? Moja uwage przykuly 3 ogloszenia :

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

Z gory Dziekuje za pomoc :)
Pozdrawiam.

[Edit]: Dodam tylko ze do pracy mam raptem 4 km w dwie strony wiec auto malo potrzebne.. ale przyda sie na jakies wyjazdy weekendowe, dojazdy do dziewczyny + na wakacje.. Mysle ze rocznie bedzie robione nim 5-8 tys kilometrow. Dlatego wybor padl na Benzyne + LPG.
mikecandys69
Obserwowany

Prawo jazdy od: 28 01 2016
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Nie Mam
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Manualna

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mercedes-Benz Actros 1851 4×2 LS Bluetec 6 generacji Mercedes-Benz Actros 1851 4×2 LS Bluetec 6 generacji
    Na noworoczny test do naszej redakcji trafił ciągnik siodłowy Mercedes-Benz Actros 1851 4×2 LS Bluetec 6 najnowszej generacji w wersji z 510-konnym silnikiem i kabiną GigaSpace. Ciągnik połączyliśmy z chłodnią do przewozu ...
    Toyota Tundra i Sequoia TRD Sport oraz RAV4 Adventure Toyota Tundra i Sequoia TRD Sport oraz RAV4 Adventure
    Na targach w Chicago Toyota zaprezentowała swoją ofertę dla rodzin lubiących aktywnie spędzać czas. Pick-up Tundra i pełnowymiarowy SUV Sequoia otrzymały pakiet TRD Sport. Nową wersję o nazwie Adventure otrzymał także RAV4. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • WST 1/4
      Sofa Warszawa 223
      Mercedes-Benz - W126 560 SEC V8, dziewczyny, 2
      Trasa wyścigu na 1-8 mili