Jakie pierwsze auto z podanych ?

Jakie pierwsze auto z podanych ?

09 Lip 2016, 00:04

Witam wszystkich. Jestem młodym kierowcą i przymierzam się do zakupu pierwszego auta. Mój budżet wynosi 11 000zł. Moje typy aut to:Audi A3 8l, Audi A4 b5, Passat B5, Golf 4, Seat Leon I. :ok: Co do silników to myślałem nad 1,9tdi lub 1,8t z gazem(raczej bardziej 1,8 ze względu na małe przebiegi rzędu 15tys).Moglibyście mi przybliżyć mniej więcej wady i zalety tych modeli? Który model byście wybrali i dlaczego? Najlepiej jakby się wypowiedzieli jacyś właściciele tych egzemplarzy.

Pozdrawiam :D
Rafonix
Obserwowany

Prawo jazdy od: 04 02 1997
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: nie mam narazie
Silnik: 1,8t lub 1,9tdi
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kupuję samochód - gdzie rozglądać się za autami? Kupuję samochód - gdzie rozglądać się za autami?
    Zastanawiasz się nad zakupem samochodu? Na pewno jest to dość stresująca chwila, patrząc szczególnie na fakt, iż nowości nie brakuje. Im więcej posiadamy pieniędzy, tym większy zakres możliwości mamy do wyboru. Niezależnie ...
    Mitsubishi Fuso, czyli drzewo wschodzącego słońca Mitsubishi Fuso, czyli drzewo wschodzącego słońca
    Na zaproszenie Mercedes-Benz Polska gościliśmy w Japonii. Głównym celem wyjazdu tam, oprócz odwiedzenia wystawy samochodów Tokyo Motor Show, była prezentacja firmy Mitsubishi Fuso Bus and Truck Corporation ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Chatenet CH32 pick-up
      Maserati Levante S, alufelgi
      Audi TTS Roadster, z góry
      System antykolizyjny Toyoty