Jakie pierwsze auto z podanych ?

Jakie pierwsze auto z podanych ?

08 Lip 2016, 23:04

Witam wszystkich. Jestem młodym kierowcą i przymierzam się do zakupu pierwszego auta. Mój budżet wynosi 11 000zł. Moje typy aut to:Audi A3 8l, Audi A4 b5, Passat B5, Golf 4, Seat Leon I. :ok: Co do silników to myślałem nad 1,9tdi lub 1,8t z gazem(raczej bardziej 1,8 ze względu na małe przebiegi rzędu 15tys).Moglibyście mi przybliżyć mniej więcej wady i zalety tych modeli? Który model byście wybrali i dlaczego? Najlepiej jakby się wypowiedzieli jacyś właściciele tych egzemplarzy.

Pozdrawiam :D
Rafonix
Obserwowany

Prawo jazdy od: 04 02 1997
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: nie mam narazie
Silnik: 1,8t lub 1,9tdi
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Odśnieżarka? Zachowaj bezpieczny odstęp! Odśnieżarka? Zachowaj bezpieczny odstęp!
    Niskie temperatury i opady śniegu powodują, że na ulicach często pojawiają się odśnieżarki i posypywarki. Chociaż nie są pojazdami uprzywilejowanymi, zachowanie pewnych środków ostrożności przez innych uczestników ...
    Skoda Popular - samochodowa ikona ze sportowym sukcesem Skoda Popular - samochodowa ikona ze sportowym sukcesem
    Dokładnie 80 lat temu rajdowy duet Zdeněk Pohl/Jaroslav Hausman ukończył ŠKODĄ Popular legendarny Rajd Monte Carlo na drugim miejscu w klasie o pojemności silnika poniżej 1500 cm3. Prekursor dzisiejszej ŠKODY ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili