Jakie radio do beemki??

22 Lip 2016, 21:23

Witam proszę o poradę. Mianowicie jakie powinienem radio kupić do bmw e30?
Chodzi mi żeby przyzwoicie grało i dobrze wyglądało (a nie jakiś kosmos). Myślałem nad firmą alpine.
bmwe30
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 21 07 2016
Auto: BMW E30
Silnik: M20B20
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna

24 Paź 2016, 22:19

Kupiłeś już radyjko? Jak nie to napisz jakie masz głośniki i ile ich jest. Podaj też budżet jaki masz na sprzęt.
Kacper
Forumowicz VIP
 
Posty: 6842
Zdjęcia: 3348
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

07 Maj 2017, 15:37

Ja chcialem na odtwarzacz samochodowy przeznaczyc ok.1000zl,najpierw zobaczylem ,ktora firma ma najdluzszy staz na swiecie,czyli najwieksze doswiadczenie.Poszedlem do Media Markt,odtwarzaczy od groma.Wiedzialem,ze bede celowal w Kenwooda,wybor padl na model KDC -U31R.Po zakupie zobaczylem na opinie i coz.Odtwarzacz roku wedle testow w Niemczech.By kupic Alpine dajace podobna jakosc trzeba wydac ok.1000zl,ja zaplacilem niecale 300.Jest cos co wyroznia ten odtwarzacz,swietny dekoder RDS,podczas sluchania radia gdzie bym nie byl nie ma problemu z odbiorem sygnalu ,radio dziala bez szumow i zaklocen,to jest jeden z powodow przez,ktory ten odtwarzacz wygral testy,poza tym soczysty,dynamiczny dzwiek,jestem bardzo zadowolony.
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8465
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Toyota Celica Supra
    Toyota Celica Supra została wyprodukowana w 1983 roku. Wielu uznaje, że jest to jeden z najlepszych modeli sportowego auta, który wyszedł spod szyldu Toyoty. Samochód ten zdobył wiele nagród i wyróżnień ...
    Eurocargo ML180E25: pojemny i ładowny
    Od ubiegłorocznego faceliftingu Iveco Eurocargo nabrało przyjaznego, uśmiechniętego wyglądu. Czy ten uśmiech odzwierciedla również wewnętrzne zalety tego samochodu, mogliśmy sprawdzić, jeżdżąc 18-tonowym modelem Eurocargo ...