Jakie radio + głośniki ???

Jakie radio + głośniki ???

24 Sie 2009, 09:36

Mam zamiar kupić radio za 200-250zł. Znalazłem kilka radyjek [link wygasł] , [link wygasł] , [link wygasł] , [link wygasł] . Macie jakieś inne propozycje ważne żeby radio miało USB. No i jeszcze 2 głośniki jakieś w miarę tanie i solidne. Budżet mam ograniczony ja wiem jakieś 50zł może trochę więcej. Czy coś takiego będzie ok? [link wygasł] . Z góry dzięki za pomoc
zbychu1314
Nowicjusz

Miejscowość: Mława

26 Sie 2009, 15:59

trudno coś doradzić w tym przedziale cenowym .. sprzęt będzie jakościowo podobny wiec patrz tylko na wygląd który ci najbardziej odpowiada
Części Vectra C atrakcyjne ceny
gigit
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kołobrzeg
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Nowa jakość aut poflotowych * Nowa jakość aut poflotowych *
    Zmienia się rynek aut poflotowych i poleasingowych. I są to widoczne zmiany na lepsze. Coraz łatwiej znaleźć wśród takich aut oferty atrakcyjne pod każdym względem. Jeszcze nie tak dawno oferta samochodów pokontraktowych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód