Jakie radio + głośniki ???

Jakie radio + głośniki ???

24 Sie 2009, 10:36

Mam zamiar kupić radio za 200-250zł. Znalazłem kilka radyjek [link wygasł] , [link wygasł] , [link wygasł] , [link wygasł] . Macie jakieś inne propozycje ważne żeby radio miało USB. No i jeszcze 2 głośniki jakieś w miarę tanie i solidne. Budżet mam ograniczony ja wiem jakieś 50zł może trochę więcej. Czy coś takiego będzie ok? [link wygasł] . Z góry dzięki za pomoc
zbychu1314
Nowicjusz

Miejscowość: Mława

26 Sie 2009, 16:59

trudno coś doradzić w tym przedziale cenowym .. sprzęt będzie jakościowo podobny wiec patrz tylko na wygląd który ci najbardziej odpowiada
Części Vectra C atrakcyjne ceny
gigit
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kołobrzeg
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Bernd Rosemeyer - legenda sportów motorowych Bernd Rosemeyer - legenda sportów motorowych
    Przed 75 laty zginął Bernd Rosemeyer, jeden z najlepszych kierowców wyścigowych w całej historii sportów motorowych. 28 stycznia 1938 roku, niespełna 28-letni kierowca poniósł śmierć w wypadku, do którego ...
    Uniwersalny system hakowy i bramowy - samochody ciężarowe Uniwersalny system hakowy i bramowy - samochody ciężarowe
    W sytuacji gdy rosną wymagania odnośnie do standardów technicznych, ekonomicznych i ekologicznych pojazdów, coraz większą uwagę zwraca się na optymalne wykorzystanie posiadanego taboru. Jest to jeden z powodów, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Stadion Narodowy w Warszawie, samochody STW
      Nissan Skyline 2013 Proto Concept
      Aplikacja Skoda Yeti App na iPada, 3
      BMW seria 5 E34 M5, tył