Jakie radio z MP3?

Jakie radio z MP3?

24 Lis 2011, 11:08

Witam!
Dzisiaj zamówiłem głośniki do samochodu: Pyle PL573BL. W samochodzie mam również zainstalowane fabrycznie 2 małe głośniki z tyłu. Chciałbym dodatkowo kupić jakieś tanie radio na mp3 żeby nie męczyć się z transmiterem FM. Radio powinno mieć wejście USB, nie potrzebuję CD. Na co powinienem zwrócić uwagę przy zakupie radia? W specyfikacji pisze przykładowo 2x45W. Skoro mam w sumie 4 głośniki czy nie lepsze będzie radio z mocą wyjściową 4x25W?
Na które radio z poniższych byście się zdecydowali?
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
ggmarszal
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Radziechowy

Re: Jakie radio z MP3?

26 Lis 2011, 22:17

Szczerze - dziś już na żadne z poniżej wymienionych. Skusiłem się na ostatnie z podanych jakiś czas temu po pierwszych kilku miesiącach zdechło USB a po roku SD, zostało samo radio. Ale jeśli w rzeczywistości potrzebujesz tylko do transmitera to raczej obojętne które z nich bo wszystkie to chiński badziew.
"... wypadki drogowe powstają dlatego, że dzisiejsi ludzie jeżdżą po wczorajszych drogach jutrzejszymi samochodami z pojutrzejszą prędkością..."
stasiowski121
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Podkarpacie
Auto: VW T4/Audi 80 B4/Passat B3
Silnik: 2.5 TDI AXG
Paliwo: Diesel
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Instalacje LPG i ich generacje Instalacje LPG i ich generacje
    Czytając ten artykuł dowiesz się jakie są obecnie stosowane generacje instalacji LPG oraz jakie rodzaje zbiorników na gaz można montować w samochodach. Zaczynamy do Gazowych Układów Zasilania (GUZ) pierwszej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód