Jakie radio za ok 300zł

Jakie radio za ok 300zł

22 Cze 2009, 17:36

witam. szukam radia do ok 300zł
interesuje mnie czyste, ładne brzmienie oraz nienaganny wygląd
zastanawiam sie nad:
- Alpine cde 9870
- Blaupunkt Stockholm 100
- Blaupunkt Monte Carlo MP 28 (to chyba odpada)
- JVC KD-G342
- JVC KD-R302
- Clarion DB189RMP
które radio polecacie?
macie może jakies propozycje?
macie namiary na tanie, zaufane sklepy?
mamilla
Nowicjusz

Miejscowość: radzymin

23 Cze 2009, 10:22

wg.mnie poszukaj coś w firmie Pioneer ... w tej cenie najlepszy stosunek ceny do jakości dźwięku - a z tego co zostało wymienione to Alpine - pomyśl też o firmie Kenwood robią na prawdę dobre radia trochę kłopotliwe sterowanie i wyświetlacz bez szału ale jakość dźwięku na poziomie Pioneera w tych cenach.pzdr
Jakobs
jakobs187
Nowicjusz

Miejscowość: Kruszwica

03 Lip 2009, 20:48

w kenwood-a bym sie raczej nie ładował alpine clarion pioneer najlepiej jak bys umówił sie na odsłuch wybranych modeli to sobie porównasz i wybierzesz
gigit
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kołobrzeg

22 Lip 2009, 10:13

A myślałes o tym http://www.interdigital.pl/?id=15&catID ... ID=268&p=0
spełnia wszystkie Twoje wymagania,kumpel takie ma i jest zadowolony.
jorgudo
Nowicjusz

23 Lip 2009, 15:04

gigit napisał(a):w kenwood-a bym sie raczej nie ładował alpine clarion pioneer najlepiej jak bys umówił sie na odsłuch wybranych modeli to sobie porównasz i wybierzesz

bzdura, miałem wiele radioodtwarzaczy i kenwoody okazuja się najtrwalsze, poza tym mają bardzo czułe tunery radiowe, ja polecam kenwooda, mam takie dwa od paru lat bardzo dobrze się sprawują, żadnych latających przycisków, czy problemów z cd. Pionieera w życiu już nie kupię, bo o ile wzmacniacze mają super jakość dźwięku to odtwarzacze do bani. Soniacze marne plastiki i nietrwałe przyciski, to samo Panasonic. Do JVC przeczepić się nie mogę poza tym że mają beznadziejne wyświetlacze. z Clarionem nie miałem do czynienia.

Jeśli chodzi o odsłuch to nie nakręcaj makaronu na uszy, bo za te pieniądze żadnej różnicy nie usłyszy
karlone
Zaawansowany

Miejscowość: Śląsk

25 Lip 2009, 17:02

jak porowna alpine clarion do tego wychwalanego przez ciebie kenwood-a to napewno uslyszy poza tym za taka cene to raczej postawil bym na uzywke .... np ALPINE 9812rb
i pokaz mi czlowieczku ktory kenwood zagra lepiej .....

jak nowy to poszukaj clariona bedziesz zadowolony
gigit
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kołobrzeg
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Motor Show Poznań 2016 Motor Show Poznań 2016
    Najważniejsza impreza motoryzacyjna tego roku "Motor Show 2016" już wystartowała. Targi motoryzacyjne w Poznaniu potrwają do niedzieli 3 kwietnia. Tegoroczna edycja jest niezwykle ciekawa. Nie tylko za sprawą liderów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006