Jakie radyjko kupić ?:)

Re: Jakie radyjko kupić ?:)

09 Gru 2008, 19:30

Dokładnie. Ja tam jestem zadowolony, gość mi bardzo dużo doradził i powiedział. A poza tym ustawił pięknie radyjko i podłączył wszystko cacy.

A takich amatorów co sami podłączają kabelki i radyjka znam. Potem podczas jazdy nagle w kabinie jest pełno dymu, minutę później można już z zapałem gasić płonący samochód. xD
aesir
Nowicjusz

Miejscowość: Radomsko
Auto: Fiat Panda II
Silnik: 1.2 60KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

13 Gru 2008, 09:42

Witam:) Ja też chciałabym kupić jakieś nowe radio, nie chodzi o delektowanie się niesamowitą czystością dźwięku itd, raczej o to, żeby coś przyzwoicie grało w czasie jazdy i nie rozleciało się po pół roku ;) Budżet - powiedzmy, że do jakiś 350-400 zł. Słyszałam dużo dobrego o firmie Pioneer, myślicie, że np. Pioneer DEH-2100UB będzie ok? Czy Pioneer DEH-50UB to o wiele lepszy model? Mam auto od niedawna :D Proszę o wyrozumiałość :)
nowa :)
milanogirl
Nowicjusz

14 Gru 2008, 17:06

w tej cenie spokojnie kupisz solidne radio. Osobiście zraziłem się do odtwarzaczy Pioneer'a i raczej już tego nie kupię ale to było parę lat temu i może już się poprawili. Polecam za to produkty Kenwooda :) mam dwa odtwarzacze tej marki w autach i już po naciśnięciu przycisku czuć że to sprzęt na lata. Zaletą są też tunery radiowe, lepiej ściągają słabsze stacje, wiem, bo miałem w tym miejscu inny radioodtwarzacz i jakość odbioru była gorsza.
karlone
Zaawansowany

Miejscowość: Śląsk
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy
    Umiejętne parkowanie jest równie ważnym elementem bezpiecznej jazdy jak poruszanie się po drogach. Tymczasem jeden na czterech kierowców ma problemy z parkowaniem(1). Kierowcy przyznają, że wolą zaparkować dalej ...
    Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać? Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać?
    Poruszanie się po ulicach miast przypomina często wyprawę w trudno dostępny teren. Wysokie krawężniki, koleiny, dziury na drodze mogą być wyzwaniem nawet dla doświadczonych offroadowców. Zauważyli to producenci samochodów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • KTM X - BOW
      Fiat Bravo
      Audi A4 b5, Tuning
      Renault Kangoo Z.E., przód