Jakie światła do jazdy dziennej wybrać?

05 Mar 2012, 13:35

Z czystym sumieniem polecam: światła dzienne DRL 12V-24V

Ostatnio nabyłem - polski producent, dobra cena:) Ja akurat w Focie kupiłem: [link wygasł]
whitevader
Nowicjusz
 
Posty: 5
Prawo jazdy: 06 07 1996
Auto: Škoda Octavia 1.9 TDI

10 Mar 2012, 17:17

Witam wszystkich.
Ja tam kupiłam do swojej Toyoty Yaris za ok 190zł i świecą świetnie. Działają już 8 miesięcy i żadnych problemów parowania lamp czy przepalonych diod. Żadnych problemów z policją (ani razu mnie nie zatrzymali) oraz robiłam przegląd techniczny ok miesiąc temu i również bez problemu bo dostałem Deklarację homologacji z pieczątką firmową i wszystkimi potrzebnymi numerami dyrektyw dla diagnosty. Nie zakłócają radia. Mają ogromny wybór świateł. Od uniwersalnych lamp do sygnowanych do pewnych modeli jak Fabia, Focus, Audi itp. Ceny również przystępne. Szybka wysyłka mi wysłali po 5 godzinach od zakupu. Super sklep. Polecam!!!

Linki filmw reklamowych z Youtube (dwa z wielu)

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]



[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

marzenna
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 01 01 2001

10 Mar 2012, 17:29

"Z czystym sumieniem polecam: światła DRL 12-24V jedne z lepszych

Ostatnio nabyłem - polski producent, dobra cena:) Ja akurat w Focie kupiłem.



Takie światła to za 80 zł na allegro można kupić. Polski producent? Chyba opakowań :P Chińskie badziewie które można sprowadzić za 5-8 USD za komplet.
marzenna
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 01 01 2001

22 Gru 2012, 13:37

Czy ktoś z was tu wie? Czy światła do jazdy dziennej można kupić pojedyńczo? Czy tylko w zestawie? Bo mi się jedno spaliło a nie chcę wydawać niepotrzebnie pieniędzy na cały zestaw.
Bignuke
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 05 08 1974
Auto: Opel Astra Classic
Silnik: 14 60KM
Paliwo: Hybryda
Typ: Sedan/Limuzyna
Rok produkcji: 2002

16 Maj 2013, 09:45

Witam polecam , światła ledowe z automatem z aukcji firmy Steinmedia, homologacja, gwarancja roczna.
[link do oferty na Allegro wygasł]

Pozdrawiam
m5000
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: Nie mam

24 Paź 2014, 15:06

Coś takiego sprzedają w Gliwicach - dość tanio ale mała oferta więc nie każdy znajdzie coś dla siebie.
mzagalo
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 07 08 1973
Auto: Alfa Romeo
Silnik: 2.0
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

24 Cze 2015, 14:49

Ja bym wam polecał sklep internetowy [reklama] .Kupuję u nich od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony.
TadekM
Nowicjusz
 
Posty: 3
Prawo jazdy: 10 06 2003
Auto: Skoda

30 Lis 2016, 14:46

Mi się udało znaleźć konkretne żarówki do świateł dziennych na jednej stronie. Bardzo fajnie zaopatrzony sklep, z oświetleniem led dobrej jakości. Na tle innych sklepów, które takie światła sprzedają to na pewno wygrywają stosunkiem jakości do ceny i tanim kosztem dostawy. Poza tym, można zadzwonić, dopytać, infolinię mają fachową, a nie tylko taką – byleby była jak to w innych sklepach wygląda nierzadko.
kruchy33
Nowicjusz
 
Posty: 29
Prawo jazdy: 02 02 2010
Przebieg/rok: 14tys. km
Auto: citroen

10 Maj 2017, 12:38

Fajnie, kompleksowo jest zaopatrzony internetowy sklep ze motoledy. Można każdy typ żarówki dobrać do samochodu. Mam od nich zamawiane do świateł drogowych i też przeciwmgielnych. Działają elegancko, zupełnie inna jakość oświetlenia na drodze i też mam odzew od znajomych których mijałem na drodze, że tak nie rażą jak te żarówki co miałem wcześniej zamontowane.
kamil33
Nowicjusz
 
Posty: 17
Prawo jazdy: 02 04 1983
Auto: renault

29 Maj 2017, 12:18

Ja polecam tą stronę. Wybór jest duży i co ważniejsze mają sprawdzone ledowe oświetlenie, nie jest to podróbka z Chin
Arturiks
Nowicjusz
 
Posty: 3
Prawo jazdy: 04 06 2000
Przebieg/rok: 50tys. km
Auto: Bmw
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2016