Jakie żarówki sa najlepsze i warte kupienia.

Re: Jakie żarówki sa najlepsze i warte kupienia.

25 Kwi 2016, 20:46

Czasami lepsza krótka żywotność ale jakość światła do samego końca. Jeśli chodzi o osram nightbreaker to jeśli się kupi oryginalne to długo podziałają. Wiadomo że wszystko też zależy od użytkowania samochodu. Ja jak na razie śmigam na takich żarówkach pół roku i jest ok.
golfinio
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 04 12 2008
Auto: Golf 4
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

26 Kwi 2016, 08:49

Na pewno jak się kupi dobrej firmy to dłużej posłużą, choć tak jak ktoś pisał te mocniejsze trochę mają mniejszą trwałość, ale chyba nie aż tak żeby co kilka m-cy wymieniać.
Golfino - które masz? Te zwykłe czy plus?
bpa
Początkujący

Auto: volvo v40

26 Kwi 2016, 10:16

bpa: no na pewno nie tak żeby co 3 miesiące wymieniać. Osobiście jeździłem na tungsach H7 +50% bluish 1,5 roku. Myślę że to niezły wynik. Obecnie mam CoolBlue z osrama i jak narazie mam je 0,5 roku świecą znakomicie są wzmocnione +20%
zielonek
Aktywny

Auto: P 206

26 Kwi 2016, 14:15

nightbreakery to jedne z lepszych żarówek z jakimi miałem do czynienia w ostatnim czasie. Rewelacyjny xenon look i zasięg lampy.
jacus19
Początkujący

Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 01 01 2001
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Samochody terenowe - do połowy lat 70 Samochody terenowe - do połowy lat 70
    Historia pojazdów mogących poruszać się w trudnych warunkach drogowych, czy wręcz po bezdrożach, jest tak stara, jak same wehikuły napędzane silnikami, takimi czy innymi. Pierwsze „samojazdy” – jak ...
    Najważniejsze fakty o wodorze i samochodach na ogniwa paliwowe Najważniejsze fakty o wodorze i samochodach na ogniwa paliwowe
    Na świecie coraz więcej mówi się o wodorowych ogniwach paliwowych. Jest też dostępnych już kilka modeli samochodów które są nimi zasilane. Wodór jest pierwiastkiem powszechnie występującym w przyrodzie, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili