Jakiego vana kupić za około 50 tyś zł?

16 Sie 2011, 11:33

Witam serdecznie
proszę o pomoc, bo nie wiem jakiego vana kupić 7-osobowego za około 50 tyś zł?
przyglądam się galaxy, s-max-owi, a może sharan.... czy zupełnie kupić coś innego?
proszę o opinie
starytorun
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: Ford Mondeo

16 Sie 2011, 14:51

Toyota Corolla Verso 2.2 D-4D ?
Może nie jest jakoś zachwycająco ładna, ale najgorsza też nie jest. Przypomina mi się jeden artykuł, w którym napisane było, że Corolla VERSO to najmniej awaryjne auto. Nie wiem ile w tym prawdy, ale to już o czymś świadczy.
BMW E60 530dA
Daro20VT
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1470
Miejscowość: Warszawa
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: BMW E60 530dA
Silnik: 3.0d
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2005

16 Sie 2011, 16:21

Nawet jak to prawda, to dotyczy to silnika VVTI, a nie klekota ktorego podales. Toyota swoja bezawaryjnosc tez poniekad zawdziecza czestszym wizyta w serwisie i czestsza wymiana niektorych elementow eksploatacyjnych.

Seat Alhambra czy VW Sharan, moze nie powalaja wygladem, ale to trwale i solidne autka.
Czimi
Stały forumowicz
 
Posty: 2099
Prawo jazdy: 01 01 2001
Auto: W210 220 CDI
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Nowy Lexus IS oraz IS F w 2021 roku?
    Wiele wskazuje na to, że Lexus IS w najbliższych latach doczeka się następcy. Najnowsze informacje wskazują, że auto czekają spore zmiany - zostanie oparte na platformie TNGA, otrzyma nową turbodoładowaną jednostkę benzynową ...