Jakieś CB

Jakieś CB

28 Sty 2008, 10:11

Czesć,
Jestem na kupnie CB radyjka, tyle że nie mam zielonego pojęcia w tym temacie. Interesowało by mnie coś raczej z tańszej półki, zasięg żeby miał przynajmniej 7-10 KM. Co byście polecili?
Pozdro.
Tuningowi diesli - NIE
arek_89
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Małopolska

Re: Jakieś CB

28 Sty 2008, 10:46

po co spamować na forum, już jest ten temat..
http://www.forumsamochodowe.pl/viewtopic.php?t=2712

co do CB, no cóż wiem z własnego doświadczenia, że lepiej dopłacić niż kupić dziadostwo które będzie działać jak złom.. miałem alana, nie polecam, same problemy.. teraz mam johny II i od tej pory 0 problemów.. 8)
" Śmierć zawsze wsiada z nami do samochodu, i czeka.."
Hell_Soul
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Chełmno / Kraków
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Classic Car Festival w Tokio - zabytkowe perły Classic Car Festival w Tokio - zabytkowe perły
    Zabytkowe samochody mają swój nieodparty urok, o czym już po raz kolejny mogli się przekonać goście tegorocznego Classic Car Festival zorganizowanego przez Toyota Automobile Museum. W imprezie wzięły udział najpiękniejsze ...
    Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać? Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać?
    Poruszanie się po ulicach miast przypomina często wyprawę w trudno dostępny teren. Wysokie krawężniki, koleiny, dziury na drodze mogą być wyzwaniem nawet dla doświadczonych offroadowców. Zauważyli to producenci samochodów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Summer Cars Party 2009
      Rage-Race 2009
      Chevrolet Malibu
      WST 1/4 MILI - Dajtki