Jakieś CB

Jakieś CB

28 Sty 2008, 11:11

Czesć,
Jestem na kupnie CB radyjka, tyle że nie mam zielonego pojęcia w tym temacie. Interesowało by mnie coś raczej z tańszej półki, zasięg żeby miał przynajmniej 7-10 KM. Co byście polecili?
Pozdro.
Tuningowi diesli - NIE
arek_89
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Małopolska

Re: Jakieś CB

28 Sty 2008, 11:46

po co spamować na forum, już jest ten temat..
http://www.forumsamochodowe.pl/viewtopic.php?t=2712

co do CB, no cóż wiem z własnego doświadczenia, że lepiej dopłacić niż kupić dziadostwo które będzie działać jak złom.. miałem alana, nie polecam, same problemy.. teraz mam johny II i od tej pory 0 problemów.. 8)
" Śmierć zawsze wsiada z nami do samochodu, i czeka.."
Hell_Soul
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Chełmno / Kraków
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa SKODA Octavia Combi, przestronne i funkcjonalne wnętrze Nowa SKODA Octavia Combi, przestronne i funkcjonalne wnętrze
    Podczas Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych w Genewie, odbywających się w dniach 5-17 marca 2013 roku, SKODA zaprezentuje model Octavia Combi trzeciej generacji. SKODA kontynuuje swoją ofensywę modelową. Kilka ...
    Skoda Octavia - zmodernizowana trzecia generacja modelu Skoda Octavia - zmodernizowana trzecia generacja modelu
    Premiera gruntownie zmodernizowanej trzeciej generacji modelu OCTAVIA miała miejsce 10 stycznia w Akademii Sztuk Pięknych w Wiedniu. Podczas trwającej dwadzieścia minut prezentacji Prezes Zarządu ŠKODY Berhnard Maier ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Fiat Coupe
      Wnętrze Volvo XC90
      FSO Warszawa Garbata M20, 1953 rok
      Audi A6 Allroad quatro, podjazd 30 stopni nachylenia