Jakiś sprzęcik grający...

Jakiś sprzęcik grający...

10 Sty 2007, 16:09

Witam,
Chciałem zapytać, ile mniej więcej musze zainwestować w sprzęt grający do auta, żeby to jakotako efektywnie grało? Chodzi mi o cały sprzęt, bo nie mam kompletnie pojęcia jeśli chodzi o Car audio i nigdy nie byłem na kupnie. Chciałbym raczej kupić coś należącego do tańszej grupy, ale żeby oczywiscie w miare fajnie to hasało. Proszę o wytłumaczenie, proponowanie.
Pozdrawiam.
arek_89
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Małopolska

Re: Jakiś sprzęcik grający...

13 Lut 2007, 21:34

A jakim samochodem smigasz?? mam kilka propozycji dla ciebie, poniewaz bawilem sie audio w kilku samochodach i mniej wiecej wiem co gdzie jest dobrze :D
ford mondeo :)))
buba789
Nowicjusz

Miejscowość: Cedynia

15 Lut 2007, 08:13

Tzn. w tym momencie śmigam starym Poldem, ale już nie długo mam w planie zakupić coś bardziej konkretnego, ale i też nie jakieś cuda. Co byś mógł polecić do aut z przedziału cenowego 1000 - 3000zł, chodzi mi o jakiś sprzęcik cenowo raczej tańszy, ale jednocześnie jakościowo i basowo grający naprawde nieźle.
Pozdro.
arek_89
Zaawansowany
Awatar użytkownika

15 Lut 2007, 19:50

z niedrogich a dobrych tub i subwooferow to polecam magnaty, jak dla mnie nie ma nic lepszego w tym przedziale cenowym, a jezeli chodzi o wzmacniacz to blaupunkt i magnat sa godne uwagi, oczywiscie mowie o sprzecie za nie duza kase....
buba789
Nowicjusz

16 Lut 2007, 08:57

Aha. dzięki wielkie za porady. :) A powiedz mi ile mniej więcej kasy mam przygotować (niechce mi się już szukać tego po necie, jestem leń :? :lol: ) ??
arek_89
Zaawansowany
Awatar użytkownika

16 Lut 2007, 11:03

wzmacniacz blaupunkta gta4 750watt kosztuje mniej wiecej 320zl, magnaty sa drozsze. widzialem ladny subwoofer magnata 600watt za 200zl, 1200watt za 400zl, tuba to wydatek ok 250zl (600watt) no i do tego wszystkiego kable za ktore zaplacisz mniej wiecej 60zl, no chyba ze chcesz lepsze. jak za taka cene to mysle ze sprzet warty uwagi :)
buba789
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Najważniejsze informacje dotyczące wymiany turbosprężarki Najważniejsze informacje dotyczące wymiany turbosprężarki
    Czy naprawa turbosprężarek zawsze jest opłacalna? Tańsze rozwiązania nie zawsze przynoszą zadowalający efekt, a koszty naprawy często zamiast się zmniejszać, rosną. W silnikach Diesla większość turbosprężarek ma obecnie konstrukcję ...

• Re: Jakiś sprzęcik grający...

24 Lut 2007, 14:05

polecam jeszcze sprzet firmy crunch. firma ta jest juz torche drozsza od magnata blaupunkta itp, ale na[rawde warta uwagi:)
    buba789
    Nowicjusz

• Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili