Japończyk ze sportowym zacięciem

Re: Japończyk ze sportowym zacięciem

05 Paź 2016, 20:18

wysooo napisał(a):Mówię o technologii dotyczącej komfortu, typu nawigacja, grzane stołki, audio z wyższej półki. Ale broń boże nie jestem za technologią downsizingu - w sumie to nikt normalny za tym nie jest :D

Technologicznie niby 350/370 sprosta ale komfortem to tak sobie jeżeli będziesz miał robić trasy.
szybki
Moderator - Tuning

Prawo jazdy od: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

Re: Japończyk ze sportowym zacięciem

06 Paź 2016, 12:52

Dzisiaj oglądałem Hyundaia Genesis coupe, auto mnie urzekło, jestem już praktycznie pewien że go kupuję w następnym tygodniu. Mało jest informacji w necie na temat tego auta. Może ktoś coś więcej o tym aucie mi opowiedzieć? I przede wszystkim o tym silniku 3.8
wysooo
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 03 06 2009
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Honda Civic VII
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu? Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu?
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...
    Reflektory ksenonowe - lepsza widoczność i większe bezpieczeństwo Reflektory ksenonowe - lepsza widoczność i większe bezpieczeństwo
    Aby bezpiecznie prowadzić samochód, musimy mieć dobrą widoczność. Pomagają w tym na przykład reflektory ksenonowe, które oświetlają drogę o wiele lepiej niż lampy wyposażone w żarówki halogenowe. Aby ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Toyota Yaris - test Euro NCAP
      Summer Cars Party 2009
      Summer Cars Party 2010
      Formuła - Elite Circle