Japończyk ze sportowym zacięciem

Re: Japończyk ze sportowym zacięciem

05 Paź 2016, 21:18

wysooo napisał(a):Mówię o technologii dotyczącej komfortu, typu nawigacja, grzane stołki, audio z wyższej półki. Ale broń boże nie jestem za technologią downsizingu - w sumie to nikt normalny za tym nie jest :D

Technologicznie niby 350/370 sprosta ale komfortem to tak sobie jeżeli będziesz miał robić trasy.
szybki
Moderator - Tuning

Prawo jazdy od: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

Re: Japończyk ze sportowym zacięciem

06 Paź 2016, 13:52

Dzisiaj oglądałem Hyundaia Genesis coupe, auto mnie urzekło, jestem już praktycznie pewien że go kupuję w następnym tygodniu. Mało jest informacji w necie na temat tego auta. Może ktoś coś więcej o tym aucie mi opowiedzieć? I przede wszystkim o tym silniku 3.8
wysooo
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 03 06 2009
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Honda Civic VII
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak producenci zarabiają na częściach Jak producenci zarabiają na częściach
    Bezawaryjność? To dla producenta bankructwo. Dlatego producenci robią wszystko, żeby części, które psują się często lub są konieczne do wymiany po danym przebiegu, połączyć z częsciami drogimi, któe psują się rzadko albo ...
    Kia GT4 Stinger: 315 KM w koreańskim coupe Kia GT4 Stinger: 315 KM w koreańskim coupe
    Kia zaprezentowała koncepcyjne coupe o nazwie GT4 Stinger na salonie w Detroit. Pod maską Kia GT4 Stinger znajduje się turbodoładowany silnik benzynowy o pojemności 2 litrów, generujący moc 315 KM. Napęd jest przenoszony ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mitsubishi Fuso, Ciągnik siodłowy
      Moto Akademia - tor w Radomiu, 3
      Volvo FH vs Volvo FH16 700KM, 2
      Audi A8 L extended, tylne fotele, wnętrze