Japończyk ze sportowym zacięciem

Re: Japończyk ze sportowym zacięciem

05 Paź 2016, 21:18

wysooo napisał(a):Mówię o technologii dotyczącej komfortu, typu nawigacja, grzane stołki, audio z wyższej półki. Ale broń boże nie jestem za technologią downsizingu - w sumie to nikt normalny za tym nie jest :D

Technologicznie niby 350/370 sprosta ale komfortem to tak sobie jeżeli będziesz miał robić trasy.
szybki
Moderator - Tuning

Prawo jazdy od: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

Re: Japończyk ze sportowym zacięciem

06 Paź 2016, 13:52

Dzisiaj oglądałem Hyundaia Genesis coupe, auto mnie urzekło, jestem już praktycznie pewien że go kupuję w następnym tygodniu. Mało jest informacji w necie na temat tego auta. Może ktoś coś więcej o tym aucie mi opowiedzieć? I przede wszystkim o tym silniku 3.8
wysooo
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 03 06 2009
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Honda Civic VII
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koniec ery diesla – czeka nas zmiana prawa w całej Europie Koniec ery diesla – czeka nas zmiana prawa w całej Europie
    Wyniki testu przeprowadzonego przez organizację ADAC nie pozostawiają wątpliwości – nowe samochody z silnikami Diesla mogą przekraczać normy emisji tlenków azotu nawet o 900 procent! Nie powinno więc dziwić, ...
    Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.

•  
    • Warto przeczytać
    • Taksówka Przyszłości Nissan NV200 - Nowy York, przeszklony dach
      Moto Piknik Tychy 2007
      Audi A6 - THE BEST CAR 2011 : 2
      Pokonanie stromego zjazdu