Japończyk ze sportowym zacięciem

Re: Japończyk ze sportowym zacięciem

05 Paź 2016, 20:18

wysooo napisał(a):Mówię o technologii dotyczącej komfortu, typu nawigacja, grzane stołki, audio z wyższej półki. Ale broń boże nie jestem za technologią downsizingu - w sumie to nikt normalny za tym nie jest :D

Technologicznie niby 350/370 sprosta ale komfortem to tak sobie jeżeli będziesz miał robić trasy.
szybki
Moderator - Tuning

Prawo jazdy od: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

Re: Japończyk ze sportowym zacięciem

06 Paź 2016, 12:52

Dzisiaj oglądałem Hyundaia Genesis coupe, auto mnie urzekło, jestem już praktycznie pewien że go kupuję w następnym tygodniu. Mało jest informacji w necie na temat tego auta. Może ktoś coś więcej o tym aucie mi opowiedzieć? I przede wszystkim o tym silniku 3.8
wysooo
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 03 06 2009
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Honda Civic VII
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Ostre zakręty, zakosy i serpentyny pod kontrolą Ostre zakręty, zakosy i serpentyny pod kontrolą
    Sezon wycieczek na wędrówki górskie trwa. Wielu turystów pokonuje autem setki kilometrów, aby dojechać do celu. Droga często jest bardzo wymagająca, głównie ze względu na liczne ostre zakręty, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006