Jazda bez przeglądu ?

18 Lis 2010, 19:33

Witam

sprawa wygląda tak kupiłem auto sprowadzone z zagranicy, auto było uszkodzone (bez tablic) naprawione zostało w warszawie, musiałbym teraz przejechać nim do mojego miejsca zamieszkania (jakies 350km) kwestia tego czy mogę jechać na kołach wykupując tablice tymczasowe i ubezpieczenie (auto nie ma przeglądu) czy pozostaje tylko laweta ;/
bercik302
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Wrocław

18 Lis 2010, 20:34

bercik302 napisał(a): kwestia tego czy mogę jechać na kołach wykupując tablice tymczasowe i ubezpieczenie (auto nie ma przeglądu)

Śmigasz do WK z dokumentami pojazdu i dostaniesz PC ktore jest wazne 30 dni od chwili wystawienia +oczywiście tablice czasowe.Wtedy juz nie widzę problemu z wykupem OC i jazdy na kołach...
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP
 
Posty: 6171
Miejscowość: Polska
Prawo jazdy: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

10 Lip 2012, 18:12

Witam
Jakie są koszty rejestracji auta sprowadzonego z zagranicy , zakupionego w komisie?
Jeśli auto zostanie zakupione w Warszawie , a ja tymczasowo mieszkam w Skierniewicach , stały meldunek w Toruniu - gdzie , kiedy i kto musi zarejestrować auto? Czy może to zrobić ktoś w moim imieniu? Auto jest bez tablic .Jakie dokumentu muszę mieć i jakie są przybliżone koszty rejestracji auta?
babciaela
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 18 05 1992
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Instalacje gazowe IV generacji – tzw. sekwencyjne
    Obecnie jest to najczęściej montowany typ układów zasilania LPG, tak zwana instalacja sekwencyjna. Niewiele droższa od dwóch poprzednich, bo kompletna wraz z montażem kosztuje co najmniej 1800 zł; warto wydać ...