Jazdy próbne

24 Lut 2008, 11:01

lubicie się umówić na jakoś jazde próbną nawet jeżeli nie jesteście zainteresowani kupnem? :D
michalmanu
Zaawansowany
 
Posty: 585
Miejscowość: Silesia

24 Lut 2008, 13:51

nie to jest moim zdaniem bezsensu bo po co robić niepotrzebną nadzieje sprzedającemu
piter36
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 600
Miejscowość: Radomsko

24 Lut 2008, 19:41

piter36 napisał(a):nie to jest moim zdaniem bezsensu bo po co robić niepotrzebną nadzieje sprzedającemu

czy ja wiem...
po to jest jazda próbna żeby sprawdzić jak samochód jedzi,może Ci coś w jego prowadzeniu nieprzypasować.Pozatym umawiałem się pare razy na jazde próbne celem sprawdzenia jak się jedzi tym samochodem,i nie mówiłem że chce kupić.;)
michalmanu
Zaawansowany
 
Posty: 585
Miejscowość: Silesia

24 Lut 2008, 21:24

Ja prawdę mówiąc chciałbym się umówićna takie jazdy, tyle, iż wydaje mi się, że za młody jestem i nie dostanę?? samochodu...i w ogóle jakoś tak dziwnie mi :)
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :)
Bryann
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1894
Miejscowość: Jawor
Auto: Nie mam

24 Lut 2008, 21:53

znaczy tak.Jazdy najcześciej odbywają się ze sprzedawcą i wypełnieniem odpowiednich papierów.Chodź pare razy zdarzyło się że w moim wypadku sprzedawca nawet prawa jazdy nie chciał.Poprostu zadzwoń do danego salonu i powiedz że interesuje Cię jazda konkretnym modelem i tyle.;)
michalmanu
Zaawansowany
 
Posty: 585
Miejscowość: Silesia

24 Lut 2008, 21:59

A chyba spróbuję wiesz :) a te całe papierki itd to co to tam takiego jest :) ??
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :)
Bryann
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1894
Miejscowość: Jawor
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Audi A6 Hybrid
    Hybrydowe Audi A6 to nowe oblicze limuzyny klasy business. Jego lekką karoserię osadzono na sportowym podwoziu. Wnętrze jest eleganckie i ergonomiczne, a kierowca i pasażerowie mają do dyspozycji wiele systemów wspomagających ...
    Dlaczego warto zainwestować w tuning samochodu?
    Zainwestowanie w tuning samochodu może mieć wiele korzyści i może być ciekawym doświadczeniem dla miłośników motoryzacji. Poniżej przedstawiam kilka argumentów, dlaczego warto zainwestować w tuning samochodu: ...

24 Lut 2008, 22:01

zgoda że jeżeli uszkodzisz samochód z własnej winy pokrywasz koszty,podajesz swoje dane i takie tam.Ale nie zawsze to jest.
Też zależy jakie samochód Cię na jazde interesuje...?
michalmanu
Zaawansowany
 
Posty: 585
Miejscowość: Silesia

24 Lut 2008, 23:01

Nie wiem :) jakiś MERCEDESIK (nowa C klasa), VW (PASSAT b6). Trochę drogie te auta, ale marzeniem byłoby się nimi przejechać :) :D
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :)
Bryann
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1894
Miejscowość: Jawor
Auto: Nie mam

25 Lut 2008, 00:48

z tym akurat nie ma problemu,od ręki każdy salon tej marki przy najmniej jeden model testowy ma.
michalmanu
Zaawansowany
 
Posty: 585
Miejscowość: Silesia

25 Lut 2008, 18:38

Mercedes ... i tak nisko mierzycie :D Ja jak dostanę prawko to się umówię na jazdę próbną jakimś BMW X5 lub może jakaś 3 :P
sirf3ar
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 77
Auto: Nie mam

25 Lut 2008, 19:01

sirf3ar napisał(a):Mercedes ... i tak nisko mierzycie :D Ja jak dostanę prawko to się umówię na jazdę próbną jakimś BMW X5 lub może jakaś 3 :P

X5 to już problem może być :P Jak ojciec kupował samochód to A6 w takiej wersji jak chciał nie było w salonie,dopieru z jakiegoś salonu we Wrocławiu ściągali.
michalmanu
Zaawansowany
 
Posty: 585
Miejscowość: Silesia

25 Lut 2008, 19:55

tam mi się wydawało, że nie wszystkimi furami dadzą sie "carnąć" ... a już myślałem... :lol:
sirf3ar
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 77
Auto: Nie mam

25 Lut 2008, 20:06

Nisko nie nisko mercedes to moje marzonko :) no np nowa C klasa podstawowa wersja coś ponad 100tys, ubrać ją w jakieś bajery to ja wiem czy to tak nisko będzie 8) :?:
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :)
Bryann
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1894
Miejscowość: Jawor
Auto: Nie mam

25 Lut 2008, 20:13

tak mi się napisało ... bardziej chodziło mi o VW ... no ale wybajerowana X5... mhmmm ... :D to jest cóś xD
sirf3ar
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 77
Auto: Nie mam