Jeep Cherokee - opinie

07 Lut 2013, 23:27

Ja zakupiłem swojego cherokee w polskim salonie u ganinex'a i jak do tej pory wszystko gra. Auto naprawdę rewelacja. Nie spodziewałem się że może być taka wygoda. Dodatkowo wszędzie wjadę i nie straszny mi żaden krawężnik. Silnik 2,7 trochę pali ale jest to kawał auta. Polecam wszystkim bo jeep to kierunek w dobrą stronę!
majkel
Nowicjusz
 
Posty: 5
Auto: clio

24 Cze 2013, 20:30

autko wygląda fajnie i świetnie sprawuje się w dzikim terenie :roll: Myślicie czy oklejanie samochodów takich jak Jeep Cherokee do dobry sposób na reklamę? :P
olszynski
Nowicjusz
 
Posty: 5
Prawo jazdy: 08 05 1979
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Warszawa

06 Lut 2015, 19:30

Witam!
Na początku Chciała bym przywitać wszystkich na forum .

A przechodząc do sedna :) Chce kupic jeep cherokee II, Benzyna + LPG ogolnie mam do dyspozycji ok 10 000 pln .
Bardzo spodobały mi sie dwa konkretne auta [link do Otomoto wygasł] ... 53625.html oraz [link do Otomoto wygasł] ... 95718.html czy ktos z was moze był i widział je na zywo ? Mieszkam w woj. Lubelskim i przejechac sie w ciemno zabolalo by b ardzo moja kieszen.
Bardzo prosze o opinie :)

Czytaj więcej jaki-samochod-4x4-mam-kupic-do-30-tys-zl-vt81761.htm#p509755#ixzz3QzV631rD
skórka
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 14 04 2011
Auto: nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    [2018] Alpine A110
    Przez kilka ostatnich lat słyszało się tylko o znikaniu kolejnych marek. W końcu mamy jakąś reaktywację. Francuski Alpine (nie, nie producent car audio) przedstawił model A110 nawiązujący do protoplasty. Technicznie - 1,8 ...