Jestem zainteresowany Oplem Corsą i prosze o rady

Jestem zainteresowany Oplem Corsą i prosze o rady

18 Maj 2009, 17:25

Witam. Chciałbym zmienić auto. Obecnie mam Tico Daewoo i chce kupić Opla Corse 1,2. Rocznik gdziś 2001-2002 4 drzwiowy - musi być. Znalazłem na allegro oferte, ale nie wiem czy przebieg nie jest zbyt mały...

[link wygasł]
Lucas_21
Nowicjusz

Miejscowość: Polski

18 Maj 2009, 18:13

Przebieg to ostatnie na co należy zwracać uwagę. Najważniejszy jest stan auta a ten ocenić można tylko na żywo. Ta kosiarka, którą zalinkowałeś jest po dzwonku. Pamiętaj jak będziesz szukał tego autka - nie skuś się czasem na silnik 1,0 - to muł straszny i żłopie paliwo jak głupi. Gdybyś kupował CC z kujawsko-pomorskiego zwróć uwagę czy nie była wcześniej "L" bo niedawno była u nas przesiadka z Cors na Micry i troche poelkowych jest na sprzedaż w regionie ;)
Kubuch
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Matplaneta
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Fiesta MK7 FL / Mini One
Silnik: 1,0 100 KM/1,6 90 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013

18 Maj 2009, 18:16

1.2 też mul, dobrym silnikiem do corsy jest 1.4
andrewb25

18 Maj 2009, 23:44

polecam corse z silnikiem 1,7 DTI sam takowy posiadam i autko zbiera sie bardzo fajnie a zarazem mało pali
skalops
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Szczecin
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Arrinera Hussarya - fakty i mity Arrinera Hussarya - fakty i mity
    Pierwszy polski supersamochód, Arrinera Hussarya, dumnie nosi nazwę nawiązującą do bohaterskich momentów naszej historii. Jednocześnie budzi wiele kontrowersji i wzbudza rozpalone dyskusje na internetowych forach. ...
    Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach
    Niemal połowa kierowców deklaruje, że jednorazowo pokonuje nie więcej niż 10 km, a co trzeci przejeżdża dziennie do 20 km. Zaledwie 9 proc. badanych twierdzi, że ten dystans w ich przypadku jest dłuższy niż 30 km. Co czwarty ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Wyścigi w deszczu, Audi R18 e-tron quattro
      Polski Fiat 125p, 1971 rok, zielony, 2
      37
      SEAT COPA Range