Junior Racing - szkółka kartingowa

Junior Racing - szkółka kartingowa

08 Wrz 2010, 11:04

Junior Racing - przyszli mistrzowie sportów motorowych narodzą się na Kart Arenie.

Karting to jeden z najbardziej popularnych sportów motorowych na świecie. Ma on wiele odmian i traktowany jest jako pierwszy krok na drabinie wyścigów samochodowych.
Niezwykle dynamiczny i ekscytujący sport dostarcza niezapomnianych wrażeń.
Junior Racing to doskonały sposób na wprowadzenie młodych ludzi w świat sportu motorowego jakim jest karting. Pozwól swojemu dziecku postawić pierwsze kroki w tym sporcie, który może doprowadzić do profesjonalnych wyścigów lub hobby życia.
Nasza szkółka nie tylko uczy dzieci, jak prowadzić gokarty -dzieci w fantastyczny sposób poznają znaczenie wiary w samego siebie, uczą się koordynacji, dyscypliny a także szybkiego refleksu i koleżeństwa. Aby zachęcić młodych gokarcistów do odkrywania swoich talentów, uświadamiamy ich od samego początku, że błędy jakie wykonują są częścią procesu uczenia się. Istotne jest, aby usunąć strach przed porażką z umysłu młodego człowieka, jeśli w przyszłości ma odnieść sukces.
Ostatnio edytowany przez KartArena, 08 Wrz 2010, 23:56, edytowano w sumie 1 raz
KartArena
Nowicjusz
 
Posty: 3
Rejestracja: 13 Maj 2010, 12:24
Miejscowość: Warszawa

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać? Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać?
  Poruszanie się po ulicach miast przypomina często wyprawę w trudno dostępny teren. Wysokie krawężniki, koleiny, dziury na drodze mogą być wyzwaniem nawet dla doświadczonych offroadowców. Zauważyli to producenci samochodów ...
  Master Truck 2013 - najpiękniejsze ciężarówki z Finnlandii Master Truck 2013 - najpiękniejsze ciężarówki z Finnlandii
  Firma Finnlines znowu wesprze swoją pomocą Międzynarodowy Zlot Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych MASTER TRUCK, który odbędzie się już po raz dziewiąty w Opolu. Tym razem impreza zaplanowana jest w dniach 19-20-21 ...

 •  
  • Warto przeczytać
  • Trial Lędziny 2014 czerwiec
   Master Truck
   SuperOES & BMW Challenge - 10.03.2012, Tor Poznań - zdj. 8
   Fiat Freemont Cross
   Samochody z graffiti