Jvc kd-dv4401

jvc kd-dv4401

11 Paź 2009, 18:32

witam.mam problem zakupiłem radyjko jvc KD-DV4401 bez instrukcji , prożba do kolegów jak zapisać ustwaienia parametrów bass itp.aby po wyłączeniu kluczyka i włożeniu ponownie funkcje te sie nie kasowały i niemusiałbym ustawiać ich od nowa.stacje radiowe zakodowałem, ale do ustawień bassu itp nie widziałem przycisku do zapisu.proszę o pomoc.POZDRAWIAM
maciej
ciema1978
Nowicjusz

Miejscowość: salon polska

Re: jvc kd-dv4401

12 Paź 2009, 08:31

Kolego poniżej jest link do instrukcji, po angielsku. Na stronie 23 jest opis jak regulować dźwięk.

http://jvcmobile.co.uk/documents/products/KD-DV4402_4401%20Inst.pdf
Tablice Rejestracyjne - wpisz numer i sprawdź skąd pochodzi auto.
Michał
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 7
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jaki jest najlepszy samochód na dojazdy do pracy? Jaki jest najlepszy samochód na dojazdy do pracy?
    Jak dotrzeć z punktu A do punktu B zużywając jak najmniej paliwa i podróżując możliwie jak najwygodniej? TotalCarScore.com sugeruje skorzystanie ze stuprocentowo elektrycznego Nissana LEAF, który niedawno został ...
    LED-owa rewolucja LED-owa rewolucja
    Jeszcze niedawno za szczyt nowoczesności uchodziły reflektory biksenonowe, jednak ich kariera już dobiega końca – dziś nowe modele aut coraz częściej wyposażane są w reflektory LED. Mało kto wie, że pierwszym samochodem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili