Jvc kd-dv4401

jvc kd-dv4401

11 Paź 2009, 19:32

witam.mam problem zakupiłem radyjko jvc KD-DV4401 bez instrukcji , prożba do kolegów jak zapisać ustwaienia parametrów bass itp.aby po wyłączeniu kluczyka i włożeniu ponownie funkcje te sie nie kasowały i niemusiałbym ustawiać ich od nowa.stacje radiowe zakodowałem, ale do ustawień bassu itp nie widziałem przycisku do zapisu.proszę o pomoc.POZDRAWIAM
maciej
ciema1978
Nowicjusz

Miejscowość: salon polska

Re: jvc kd-dv4401

12 Paź 2009, 09:31

Kolego poniżej jest link do instrukcji, po angielsku. Na stronie 23 jest opis jak regulować dźwięk.

http://jvcmobile.co.uk/documents/products/KD-DV4402_4401%20Inst.pdf
Tablice Rejestracyjne - wpisz numer i sprawdź skąd pochodzi auto.
Michał
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 7
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Auto terenowe - początki - wyposażenie na bezdroża Auto terenowe - początki - wyposażenie na bezdroża
    Jadąc w teren musimy pamiętać, że to nie zwykła przejażdżka z miasta A do miasta B drogą krajową nr X... W związku z tym - również wyposażenie naszego samochodu musimy dostosować do sytuacji w jakich możemy się znaleźć ...
    BMW Vision ConnectedDrive 2011 BMW Vision ConnectedDrive 2011
    Majestatyczny koncept nadaje formę najnowocześniejszym technologiom oraz nowatorskim pomysłom, natomiast jego głównym zadaniem jest inteligentne zintegrowanie kierowcy, pojazdu i świata zewnętrznego. Wszystko to znajduje ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Ford Fiesta R2, tył
      Lexus LX 450d, przód
      Mały prześwit w Golfie VR6
      Rage-Race 2009