JVC KD-R 301 nowe radio - pomóżcie z montażem

JVC KD-R 301 nowe radio - pomóżcie z montażem

02 Maj 2009, 22:44

Witam was.. zakupiłem dzis sobie nowe radio JVC KD-R 301 i chce zastapic moje stare radio - panasonic na kasety wlasnie tym. ale mam problem z montazem.
Po pierwsze: radio nie miescie sie w kieszen po starym radiu. nie jestem pewien czy one ma w to wejsc czy poprostu wklada sie jej tak jak je dostalem ( jest wmonotowane w jakąś półkieszen). Po drugie wydaje mi sie ze nie pasuje wejscie antenowe...w tym nowym mam wejscie na antene takie ktorego nie było w starym ... czy to jakis problem ? zaznacze ze mam antene elektrycznie wysuwana....
Poza tym nei podoba mi sie okablowanie, gdyz w starym radio mam mase kabelkow podlaczonych bezposrednio do jednej kostki montowanej do radia, a w nowym radiu dostalem w zestawie 2 kostki i nie wiem czy to da sie wszystko bez problemu zrobić ?
Dodam jeszcze ze moje auto to opel astra F z 1993r.
Czy beda jakies problemy przy montazu w serwisie ?
Z gory dzieki za pomoc
Ostatnio edytowany przez maniursko, 02 Maj 2009, 22:51, edytowano w sumie 1 raz
maniursko
Nowicjusz

Miejscowość: siemianowice śląskie

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Łańcuchowe rozrządy nie są bezobsługowe Łańcuchowe rozrządy nie są bezobsługowe
    Jeśli nie chcesz mieć problemu z łańcuchowym napędem rozrządu, powinieneś nauczyć się dbać o nowoczesny silnik. Myślisz, że skoro kupiłeś nowy lub kilkuletni samochód, to nie musisz nawet zaglądać pod maskę pomiędzy ...
    Fałszywe poczucie bezpieczeństwa Fałszywe poczucie bezpieczeństwa
    Pieszy wchodząc na oznaczone pasami przejście często zyskuje fałszywe poczucie bezpieczeństwa. Jak gdyby fakt, że w tym miejscu ma pierwszeństwo, chronił go przed zagrożeniem. W rzeczywistości na przejściach dla pieszych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili