JVC v PIONEER v KENWOOD = Dylemat

JVC v PIONEER v KENWOOD = Dylemat

04 Sie 2007, 14:53

Witam
Mam taki dylemat, mianowicie jakie radio kupić sobie do mojego świeżo sprowadzonego passacika. Oryginalne radio nie spełnia moich i tak skromnych oczekiwań to też zastanawiam się nad zakupem któregoś z następujących radyjek:

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

Jeśli chodzi o głośniczki to są oryginalne ale w niedługim czasie będę również myślał o kupnie nowych.
Jeśli chodzi o budżet to oscyluje on w granicach 300 polskich złotych.
Byłbym niezmiernie wdzięczny za pomoc w dokonaniu słusznego a zarazem trafionego wyboru.
Z góry dzięki !
nikoten
Nowicjusz

Re: JVC v PIONEER v KENWOOD = Dylemat

05 Sie 2007, 22:14

Ja z tych wszystkich poleciłbym raczej Kenwooda. Oczywiście pisana tem moc 4x50, to tylko naciąganie, bo i tak każde radio nie zagra ci głośniej niż 4x30. Pioneera odradziłbym odrazu. JVC też wygląda całkiem nieźle. No ale ja na twoim miejscu wybrałbym jednak Kenwooda.
Wspaniała muzyka na wspaniałym sprzęcie:) Wszystko czego potrzebuje:)
Bryza
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wodorowa ciężarówka vs. ciężarówka z silnikiem Diesla Wodorowa ciężarówka vs. ciężarówka z silnikiem Diesla
    Toyota pracuje nad pojazdami na wodorowe ogniwa paliwowe od 20 lat. Program rozwojowy przyspieszył w 2014 roku, kiedy na rynku zadebiutowała Toyota Mirai. Potem przyszedł czas na wodorowe autobusy i wózki widłowe, ...
    Alfa Romeo 1600 Spider Alfa Romeo 1600 Spider "Duetto", 1966 rok
    1600 Spider "Duetto" zadebiutował w 1966 roku, prezentując się w oryginalnym i niekonwencjonalnym wzornictwie - dzieł Pininfarina - który wyraźnie odróżniał się od innych wersji z gamy Giulii, dzięki niskiemu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Rowery Romet dla Mężczyzn
      Mercedes Actros - Czarna Perła, naczepa, aerografia
      Audi A3, dziewczyny, przód
      Wyścigi nocne