JVC v PIONEER v KENWOOD = Dylemat

JVC v PIONEER v KENWOOD = Dylemat

04 Sie 2007, 13:53

Witam
Mam taki dylemat, mianowicie jakie radio kupić sobie do mojego świeżo sprowadzonego passacika. Oryginalne radio nie spełnia moich i tak skromnych oczekiwań to też zastanawiam się nad zakupem któregoś z następujących radyjek:

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

Jeśli chodzi o głośniczki to są oryginalne ale w niedługim czasie będę również myślał o kupnie nowych.
Jeśli chodzi o budżet to oscyluje on w granicach 300 polskich złotych.
Byłbym niezmiernie wdzięczny za pomoc w dokonaniu słusznego a zarazem trafionego wyboru.
Z góry dzięki !
nikoten
Nowicjusz

Re: JVC v PIONEER v KENWOOD = Dylemat

05 Sie 2007, 21:14

Ja z tych wszystkich poleciłbym raczej Kenwooda. Oczywiście pisana tem moc 4x50, to tylko naciąganie, bo i tak każde radio nie zagra ci głośniej niż 4x30. Pioneera odradziłbym odrazu. JVC też wygląda całkiem nieźle. No ale ja na twoim miejscu wybrałbym jednak Kenwooda.
Wspaniała muzyka na wspaniałym sprzęcie:) Wszystko czego potrzebuje:)
Bryza
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jaki jest najlepszy samochód na dojazdy do pracy? Jaki jest najlepszy samochód na dojazdy do pracy?
    Jak dotrzeć z punktu A do punktu B zużywając jak najmniej paliwa i podróżując możliwie jak najwygodniej? TotalCarScore.com sugeruje skorzystanie ze stuprocentowo elektrycznego Nissana LEAF, który niedawno został ...
    Mazda CX-5, nowa generacja modelu Mazda CX-5, nowa generacja modelu
    W środę czyli w przeddzień salonu w Los Angeles, Mazda zaprezentowała zupełnie nową generację modelu CX-5. Ten kompaktowy SUV w 2012 roku dał początek nowej, wielokrotnie nagradzanej gamie modelowej marki, wykorzystującej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili