Kabel diagnostyczny do focusa mk1

Kabel diagnostyczny do focusa mk1

25 Sie 2011, 15:11

Witam, mam nadzieję że w dobrym dziale pisze. Do rzeczy. Moja teściowa jeździ vw lupo a tam wiadomo bez kabla nie podchodź (adaptacja). Mam prosty kabel vag OBDII z allegro, pracujący na protokole iso9141x. Już w samym opisie kabla wpisali że działa z kilkoma Fordami. Szukając kabla do foki znalazłem że one również działają na tym samym protokole. A że tylko z ciekawości chciałbym zerknąć na błędy czy są, to chciałbym się posłużyć tamtym kablem (oszczędność) i w razie potrzeby później kupić coś lepszego.
Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność - w kierowcy
szakal1990
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wielkopolska

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ogniwa paliwowe Toyoty zasilają budynki Ogniwa paliwowe Toyoty zasilają budynki
    Dążąc do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla związanej z działaniem firmy, Toyota uzupełniła system zasilania zakładu Honsha w prefekturze Aichi o pionierskie rozwiązanie wykorzystujące stacjonarne wodorowe ogniwa paliwowe. ...
    Brudne szyby w samochodzie to kwestia bezpieczeństwa Brudne szyby w samochodzie to kwestia bezpieczeństwa
    Badania wykazały, że brudna przednia szyba dwukrotnie zwiększa ryzyko kolizji. Kolejnym efektem zaniedbania czystości auta jest większe i szybciej postępujące zmęczenie kierującego pojazdem w porównaniu do sytuacji, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili