Kabel diagnostyczny do focusa mk1

Kabel diagnostyczny do focusa mk1

25 Sie 2011, 16:11

Witam, mam nadzieję że w dobrym dziale pisze. Do rzeczy. Moja teściowa jeździ vw lupo a tam wiadomo bez kabla nie podchodź (adaptacja). Mam prosty kabel vag OBDII z allegro, pracujący na protokole iso9141x. Już w samym opisie kabla wpisali że działa z kilkoma Fordami. Szukając kabla do foki znalazłem że one również działają na tym samym protokole. A że tylko z ciekawości chciałbym zerknąć na błędy czy są, to chciałbym się posłużyć tamtym kablem (oszczędność) i w razie potrzeby później kupić coś lepszego.
Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność - w kierowcy
szakal1990
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wielkopolska

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sprawdź swoje punkty karne online Sprawdź swoje punkty karne online
    Ministerstwo Cyfryzacji w ramach systemu Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców udostępniło nową, wygodniejszą metodę sprawdzenia punktów karnych jakie mamy na swoim koncie za wykroczenia w ruchu drogowym. ...
    [E] Audi A6 C6 3,0TFSI / Mercedes CLS 350CGI c219 / Volvo S80 II 3,0T6 [E] Audi A6 C6 3,0TFSI / Mercedes CLS 350CGI c219 / Volvo S80 II 3,0T6
    Podstawowe kryteria zestawienia: - segment E - silnik benzynowy o mocy około 300KM - automatyczna skrzynia biegów - modele z okolic 2008 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Audi A6 C6 3,0 TFSI - 290KM - Mercedes ...

•  
    • Warto przeczytać
    • BMW drift, zbiornik paliwa w bagażniku
      1/4 mili Bemowo
      Lancia Delta HF integrale
      Trial Lędziny 2014 czerwiec