Kabel diagnostyczny do focusa mk1

Kabel diagnostyczny do focusa mk1

25 Sie 2011, 15:11

Witam, mam nadzieję że w dobrym dziale pisze. Do rzeczy. Moja teściowa jeździ vw lupo a tam wiadomo bez kabla nie podchodź (adaptacja). Mam prosty kabel vag OBDII z allegro, pracujący na protokole iso9141x. Już w samym opisie kabla wpisali że działa z kilkoma Fordami. Szukając kabla do foki znalazłem że one również działają na tym samym protokole. A że tylko z ciekawości chciałbym zerknąć na błędy czy są, to chciałbym się posłużyć tamtym kablem (oszczędność) i w razie potrzeby później kupić coś lepszego.
Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność - w kierowcy
szakal1990
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wielkopolska

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Lexus GS F wśród samochodów roku 2016 magazynu Playboy Lexus GS F wśród samochodów roku 2016 magazynu Playboy
    Redakcja magazynu Playboy przyznała doroczne wyróżnienia dla najlepszych samochodów roku. Za numer jeden uznano Jaguara F-Pace – pierwszy SUV w historii brytyjskiej marki. W kategorii "Luksus i sport" ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód