Kabel i program diagnostyczny Audi A4 B5

Kabel i program diagnostyczny Audi A4 B5

05 Kwi 2016, 08:25

Witajcie, możecie mi polecić kabel do diagnostyki wraz z programem, abym mógł wykryć błędy oraz je usunąć? Chodzi mi tu o samochód Audi A4 B5 1.8T 1999 rok, przed drugim liftem.
Pozdrawiam.
8setX
Początkujący

Prawo jazdy od: 01 08 2013
Auto: Nie mam

Re: Kabel i program diagnostyczny Audi A4 B5

07 Kwi 2016, 23:58

Myślę, że dobrym rozwiązaniem będzie niebieski Interfejs diagnostyczny VAG USB z 2 liniami K (KKL) we wtyku OBD2. Nie jest drogi (niecałe 30zł), a do twojego auta spokojnie wystarczy. Tylko proponuję kupić go w sklepie Viakena bo jest dużo podróbek chińskich które mogą nie działać prawidłowo.

Niebieski interfejs diagnostyczny na USB jest specjalnie przygotowany do pojazdów grupy VW/Audi (VW, Aud, Skoda, Seat). Niektórzy uważają, że ten interfejs jest alternatywą dla urządzenia serwisowego VAG 1552. Biorąc pod uwagę oba te testery można powiedzieć, że posiadają te same funkcje i pozwalają na kompleksową diagnostykę samochodu. Sam interfejs został specjalnie zaprojektowany tak aby z komputera PC uczynić profesjonalne narzędzie diagnostyczne. Nie ma wygórowanych wymagań, tylko minimalne sprzętowe, które pozwala na używanie go na praktycznie każdym komputerze klasy Pentium na wyposażeniu z portem USB.

Tu masz link do tego interfejsu jak byś chciał kupić http://viaken.pl/pl/diagnoza-vag/vag-usb-kkl-line-2-linie-k-we-wtyku-obd2-niebieski.html
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3296
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Kabel i program diagnostyczny Audi A4 B5

03 Cze 2016, 18:27

Tylko sam kabelek to nie wszystko! musisz jeszcze znaleźć dobry program np vag com, VCDS, VW tool lub coś podobnego.
przemek217
Launch X-431 DIAGUN - tester diagnostyczny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Limanowa
Prawo jazdy od: 16 01 2005
Auto: Audi a6 C5
Silnik: 1.8 T 150KM AEB
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jedziesz na majówkę? Umyj auto! Jedziesz na majówkę? Umyj auto!
    Utrzymanie w czystości szyb i świateł to obowiązek każdego kierowcy, ponieważ widoczność ma wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Zapowiadana na majówkę zmienna pogoda powinna zmobilizować prowadzących auta do skontrolowania ...
    Tuningowany Lexus LC 500 na SEMA Show w Las Vegas Tuningowany Lexus LC 500 na SEMA Show w Las Vegas
    Wyścigowa wersja Lexusa LC 500 powstała na bazie prototypu. Auto zadebiutowało wczoraj na targach Specialty Equipment Market Association w Las Vegas. Ma nadwozie o zoptymalizowanej aerodynamice, sportowe zawieszenie, hamulce, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Trabant z przyczepką
      Dodatkowe zawieszenie pneumatyczne w Patrolu
      Volkswagen CC 2012 - widok z przodu
      BMW E36 Compact, 2