Kabel i program diagnostyczny Audi A4 B5

Kabel i program diagnostyczny Audi A4 B5

05 Kwi 2016, 07:25

Witajcie, możecie mi polecić kabel do diagnostyki wraz z programem, abym mógł wykryć błędy oraz je usunąć? Chodzi mi tu o samochód Audi A4 B5 1.8T 1999 rok, przed drugim liftem.
Pozdrawiam.
8setX
Początkujący

Prawo jazdy od: 01 08 2013
Auto: Nie mam

Re: Kabel i program diagnostyczny Audi A4 B5

07 Kwi 2016, 22:58

Myślę, że dobrym rozwiązaniem będzie niebieski Interfejs diagnostyczny VAG USB z 2 liniami K (KKL) we wtyku OBD2. Nie jest drogi (niecałe 30zł), a do twojego auta spokojnie wystarczy. Tylko proponuję kupić go w sklepie Viakena bo jest dużo podróbek chińskich które mogą nie działać prawidłowo.

Niebieski interfejs diagnostyczny na USB jest specjalnie przygotowany do pojazdów grupy VW/Audi (VW, Aud, Skoda, Seat). Niektórzy uważają, że ten interfejs jest alternatywą dla urządzenia serwisowego VAG 1552. Biorąc pod uwagę oba te testery można powiedzieć, że posiadają te same funkcje i pozwalają na kompleksową diagnostykę samochodu. Sam interfejs został specjalnie zaprojektowany tak aby z komputera PC uczynić profesjonalne narzędzie diagnostyczne. Nie ma wygórowanych wymagań, tylko minimalne sprzętowe, które pozwala na używanie go na praktycznie każdym komputerze klasy Pentium na wyposażeniu z portem USB.

Tu masz link do tego interfejsu jak byś chciał kupić http://viaken.pl/pl/diagnoza-vag/vag-usb-kkl-line-2-linie-k-we-wtyku-obd2-niebieski.html
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3290
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Kabel i program diagnostyczny Audi A4 B5

03 Cze 2016, 17:27

Tylko sam kabelek to nie wszystko! musisz jeszcze znaleźć dobry program np vag com, VCDS, VW tool lub coś podobnego.
przemek217
Launch X-431 DIAGUN - tester diagnostyczny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Limanowa
Prawo jazdy od: 16 01 2005
Auto: Audi a6 C5
Silnik: 1.8 T 150KM AEB
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Warsaw Moto Show 2015 Warsaw Moto Show 2015
    Po oficjalnym otwarciu targów przez organizatorów, odbyła się konferencja prasowa Arrinery, a następnie konferencje i warsztaty. Wieczorem podczas uroczystej gali miał miejsce finał siódmej edycji plebiscytu "Złotej Kierownicy". ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006