Kabel obd II obsługa różnych programów

kabel obd II obsługa różnych programów

14 Kwi 2013, 19:46

Witam!
Mam takie pytanie, może ktoś już taki problem rozwiązał obecnie mam passata b5 fl, i mam program do diagnostyki VAG-COM Release 311-2 i do tego niebieski kabel z allegro obd II i nawet ładnie mi to wszystko działa. I teraz mam takie pytanie bo chce zmienić samochód na avensisa II i też chciałem mieć program to diagnostyki, poszperałem troche na necie i znalazłem pro scan 5.9, i zastanawiam się na tym kabelku mi to będzie latać czy nie bardzo ??
Proszę o poradę osób wtajemniczonych w te sprawy.
Pozdrawiam !
matriks87
Początkujący

Miejscowość: z kas

Re: kabel obd II obsługa różnych programów

04 Maj 2013, 08:45

Ten kabelek nie pociągnie Ci Toyoty, tym bardziej że ona już będzie na szynie can więc nie da rady.
przemek217
Launch X-431 DIAGUN - tester diagnostyczny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Limanowa
Prawo jazdy od: 16 01 2005
Auto: Audi a6 C5
Silnik: 1.8 T 150KM AEB
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Brak snu to jak nadmiar alkoholu u kierowcy Brak snu to jak nadmiar alkoholu u kierowcy
    Powodów zmęczenia i niewyspania może być wiele, przede wszystkim jednak to brak odpowiedniej ilości snu. Zachowania zaspanej osoby za kierownicą są równie niebezpieczne jak tej kierującej pojazdem pod wpływem ...
    Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006