Kalendarz elektroniczny

Kalendarz elektroniczny

08 Maj 2010, 08:53

Witam

nie wiem czy nawet nazwałem dobrze te urządzenie ale raczej będziecie wiedzieli o co chodzi:)

Istnieje na tym świecie takie urządzenie przypominające zwykły kalendarz biurkowy, z tym bajerem, że jest elektroniczny?

Chodzi mi o prostą zasadę działania...na wyświetlaczu widniała by zawsze godzina i data, ale można by było zapisać jakiś termin na spotkanie czy przypomnienie, które by alarmowało o tym i wyświetlało wpisany tekst przypominający o co mogło chodzić...nawet jakby to było ustawiane przy pomocą komputera, tylko żeby później działało niezależnie od niego

zrobiłem taki o to rysunek podglądowy żeby wiadomo o co chodziło:)
Tam są narysowane dwie wersje jakie by mi pasowały
http://tiny.pl/htx6j

Tylko niestety nie wiem czy jest taki bajer...nie zależy mi na takich organizerach kieszonkowych czy coś...tylko na takim czymś co by stało sobie zawsze na biurku
Peke
Nowicjusz

Miejscowość: z domu

Re: Kalendarz elektroniczny

11 Maj 2010, 19:10

[link wygasł]
<b>don't stop tryin'
one day you
you will flyin'
qki007
Stały forumowicz

Zdjęcia: 9
Miejscowość: Zamość
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa jakość aut poflotowych * Nowa jakość aut poflotowych *
    Zmienia się rynek aut poflotowych i poleasingowych. I są to widoczne zmiany na lepsze. Coraz łatwiej znaleźć wśród takich aut oferty atrakcyjne pod każdym względem. Jeszcze nie tak dawno oferta samochodów pokontraktowych ...
    Ford GT Ford GT
    Ford GT nie jest oczywiście modelem seryjnym, a egzemplarzem po skrajnych modyfikacjach dokonanych przez Performance Power Racing z Florydy. Specjaliści z tej firmy w konstrukcji pojazdu zastosowali materiał wykorzystywany ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006