Kalendarz elektroniczny

Kalendarz elektroniczny

08 Maj 2010, 08:53

Witam

nie wiem czy nawet nazwałem dobrze te urządzenie ale raczej będziecie wiedzieli o co chodzi:)

Istnieje na tym świecie takie urządzenie przypominające zwykły kalendarz biurkowy, z tym bajerem, że jest elektroniczny?

Chodzi mi o prostą zasadę działania...na wyświetlaczu widniała by zawsze godzina i data, ale można by było zapisać jakiś termin na spotkanie czy przypomnienie, które by alarmowało o tym i wyświetlało wpisany tekst przypominający o co mogło chodzić...nawet jakby to było ustawiane przy pomocą komputera, tylko żeby później działało niezależnie od niego

zrobiłem taki o to rysunek podglądowy żeby wiadomo o co chodziło:)
Tam są narysowane dwie wersje jakie by mi pasowały
http://tiny.pl/htx6j

Tylko niestety nie wiem czy jest taki bajer...nie zależy mi na takich organizerach kieszonkowych czy coś...tylko na takim czymś co by stało sobie zawsze na biurku
Peke
Nowicjusz

Miejscowość: z domu

Re: Kalendarz elektroniczny

11 Maj 2010, 19:10

[link wygasł]
<b>don't stop tryin'
one day you
you will flyin'
qki007
Stały forumowicz

Zdjęcia: 9
Miejscowość: Zamość
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Bugatti T40 to już ponad 80-letni zabytek Bugatti T40 to już ponad 80-letni zabytek
    Przedwojenne Bugatti T40 Macieja Pedy. Samochody od zawsze zajmowały specjalne miejsce w sercach jego rodziny. W 1968 roku ojciec Macieja zakupił pierwsze auto zabytkowe – Studebakera, w którym zakochał się od ...
    Uniwersalny system hakowy i bramowy - samochody ciężarowe Uniwersalny system hakowy i bramowy - samochody ciężarowe
    W sytuacji gdy rosną wymagania odnośnie do standardów technicznych, ekonomicznych i ekologicznych pojazdów, coraz większą uwagę zwraca się na optymalne wykorzystanie posiadanego taboru. Jest to jeden z powodów, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili