Kalendarz wydarzeń motoryzacyjnych

Kalendarz wydarzeń motoryzacyjnych

12 Paź 2010, 10:03

Cześć!

Na wstępie chciałbym się przywitać, miło mi zagościć u was na forum :)

Nie wiem czy potraktujecie to jako spam, reklamę albo jakieś inne zło, ale myślę, że nie zaszkodzi mi spróbować. Chciałbym zapytać was o zdanie i poprosić o pomoc, tak ogólnie rzecz biorąc.

Pracujemy z kolegami w firmie nad nową, fajną stroną użytkową - kalendarzem wydarzeń motoryzacyjnych. Mamy wiele pomysłów jak to miałoby wyglądać i działać, ale nie chcę nic zdradzać, żeby nie ograniczać waszej wyobraźni. Chcę za to zapytać was, użytkowników forum motoryzacyjnego, a więc zarazem fanów motoryzacji i internetu, czy taka funkcjonalność byłaby dla was interesująca i jak waszym zdaniem powinna wyglądać. Chodzi mi o to, co chcielibyście tam zobaczyć, aby ta strona była dla was ciekawa i atrakcyjna.

Pomożecie? :)

Kalendarz Motoryzacyjny
soofka
Nowicjusz

Miejscowość: Łódź

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Co może zamarznąć w naszym samochodzie? Co może zamarznąć w naszym samochodzie?
    Co w samochodzie jest szczególnie wrażliwe na niską temperaturę? Jak sobie poradzić z typowo zimowymi problemami? Poniżej prezentuję kilka odpowiedzi które mogą okazać się przydatne wielu kierowcom. Głównym ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006