Kalendarz wydarzeń motoryzacyjnych

Kalendarz wydarzeń motoryzacyjnych

12 Paź 2010, 10:03

Cześć!

Na wstępie chciałbym się przywitać, miło mi zagościć u was na forum :)

Nie wiem czy potraktujecie to jako spam, reklamę albo jakieś inne zło, ale myślę, że nie zaszkodzi mi spróbować. Chciałbym zapytać was o zdanie i poprosić o pomoc, tak ogólnie rzecz biorąc.

Pracujemy z kolegami w firmie nad nową, fajną stroną użytkową - kalendarzem wydarzeń motoryzacyjnych. Mamy wiele pomysłów jak to miałoby wyglądać i działać, ale nie chcę nic zdradzać, żeby nie ograniczać waszej wyobraźni. Chcę za to zapytać was, użytkowników forum motoryzacyjnego, a więc zarazem fanów motoryzacji i internetu, czy taka funkcjonalność byłaby dla was interesująca i jak waszym zdaniem powinna wyglądać. Chodzi mi o to, co chcielibyście tam zobaczyć, aby ta strona była dla was ciekawa i atrakcyjna.

Pomożecie? :)

Kalendarz Motoryzacyjny
soofka
Nowicjusz

Miejscowość: Łódź

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Hilux Tonka – nowy monster truck powstanie w Australii Toyota Hilux Tonka – nowy monster truck powstanie w Australii
    W zeszłym roku projektanci Toyota Australia zyskali światowy rozgłos dzięki koncepcyjnej Toyocie 86 Shooting Brake. Teraz zespół poszedł za ciosem i rozpoczął prace nad samochodem, który w każdym Australijczyku ...
    Jak dobierać i wymieniać wycieraczki samochodowe? Jak dobierać i wymieniać wycieraczki samochodowe?
    Polecam fajny poradnik dotyczący doboru i wymiany wycieraczek. Załączam również filmik Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów wycieraczek, różniących się od siebie typem mocowań, długością piór, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Seat Toledo Concept 2012, 3
      Night Party w Olsztynie, scena
      Dziewczyny
      Polo BlueGT - widok z przodu