Kalendarz wydarzeń motoryzacyjnych

Kalendarz wydarzeń motoryzacyjnych

12 Paź 2010, 10:03

Cześć!

Na wstępie chciałbym się przywitać, miło mi zagościć u was na forum :)

Nie wiem czy potraktujecie to jako spam, reklamę albo jakieś inne zło, ale myślę, że nie zaszkodzi mi spróbować. Chciałbym zapytać was o zdanie i poprosić o pomoc, tak ogólnie rzecz biorąc.

Pracujemy z kolegami w firmie nad nową, fajną stroną użytkową - kalendarzem wydarzeń motoryzacyjnych. Mamy wiele pomysłów jak to miałoby wyglądać i działać, ale nie chcę nic zdradzać, żeby nie ograniczać waszej wyobraźni. Chcę za to zapytać was, użytkowników forum motoryzacyjnego, a więc zarazem fanów motoryzacji i internetu, czy taka funkcjonalność byłaby dla was interesująca i jak waszym zdaniem powinna wyglądać. Chodzi mi o to, co chcielibyście tam zobaczyć, aby ta strona była dla was ciekawa i atrakcyjna.

Pomożecie? :)

Kalendarz Motoryzacyjny
soofka
Nowicjusz

Miejscowość: Łódź

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

11. zlot Master Truck - Opole 2015 11. zlot Master Truck - Opole 2015
    Z wielką radością ogłaszamy, że na tegorocznym zlocie Master Truck, ku wielkiej uciesze zgromadzonej publiczności, wśród wystawionych modeli ciężarówek obecny będzie też fiński "Highway Hero", bowiem swój ...
    Nissan X-Trail - segment crossoverów Nissan X-Trail - segment crossoverów
    Nowy model łączy w sobie uznane tradycje Nissana w segmencie 4x4 z nowymi rozwiązaniami technicznymi czerpiącymi inspiracje z przełomowych crossoverów marki. Wynikiem tego połączenia jest samochód definiujący ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili