Kalendarz wydarzeń motoryzacyjnych

Kalendarz wydarzeń motoryzacyjnych

12 Paź 2010, 10:03

Cześć!

Na wstępie chciałbym się przywitać, miło mi zagościć u was na forum :)

Nie wiem czy potraktujecie to jako spam, reklamę albo jakieś inne zło, ale myślę, że nie zaszkodzi mi spróbować. Chciałbym zapytać was o zdanie i poprosić o pomoc, tak ogólnie rzecz biorąc.

Pracujemy z kolegami w firmie nad nową, fajną stroną użytkową - kalendarzem wydarzeń motoryzacyjnych. Mamy wiele pomysłów jak to miałoby wyglądać i działać, ale nie chcę nic zdradzać, żeby nie ograniczać waszej wyobraźni. Chcę za to zapytać was, użytkowników forum motoryzacyjnego, a więc zarazem fanów motoryzacji i internetu, czy taka funkcjonalność byłaby dla was interesująca i jak waszym zdaniem powinna wyglądać. Chodzi mi o to, co chcielibyście tam zobaczyć, aby ta strona była dla was ciekawa i atrakcyjna.

Pomożecie? :)

Kalendarz Motoryzacyjny
soofka
Nowicjusz

Miejscowość: Łódź

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mazda CX-5, nowa generacja modelu Mazda CX-5, nowa generacja modelu
    W środę czyli w przeddzień salonu w Los Angeles, Mazda zaprezentowała zupełnie nową generację modelu CX-5. Ten kompaktowy SUV w 2012 roku dał początek nowej, wielokrotnie nagradzanej gamie modelowej marki, wykorzystującej ...
    [A] Matiz 0,8 / Seicento 0.9 / 106 1,0 / Lupo 1,0 [A] Matiz 0,8 / Seicento 0.9 / 106 1,0 / Lupo 1,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - samochód segmentu A - pojemność silnika do 999ccm - modele z ok. 2000r. Wytypowane modele do zestawienia: - Daewoo Matiz 0,8 - 51KM - Fiat Seicento 0,9 - 39KM - Peugeot 106 1,0 - ...

•  
    • Warto przeczytać
    • W220
      1/4 mili Bemowo
      Renault K430, rama
      audi a3 II wygląd zewnętrzny