Kamera cofania podlaczona do nawigacji.

Kamera cofania podlaczona do nawigacji.

17 Paź 2009, 17:15

Witam!
Mam pytanie do kogos kto ma o tym jakies pojecie otoz mam w samochodzie fabrycznie zamontowana nawigacje. Chce w najblizszym czasie kupic kamere cofania i tu pytanie, istnieje mozliwosc podlaczenia jej z nawigacja by wszystko bylo wyswietkane na tym samym monitorze? pozdrawiam
vegola
Nowicjusz

Re: Kamera cofania podlaczona do nawigacji.

28 Paź 2009, 22:15

witam .też potrzebuje sie dowiedzieć czy można tak podłączyć kamre cofania do fabrycznie montowanej nawigacji w LAGUNIE 2. moj e-mail herman21@interia.pl
sierkaa
Nowicjusz

Miejscowość: kraków

26 Lut 2010, 20:05

wiem, ze mój kolega zamontował sobie taką kamerę do nawigacji takiej kupionej, nie fabrycznie montowanej, może najprościej będzie zapytac w salonie, lub w warsztacie z elektroniką, mój kolega kupił sobie Vordona, jeśli bylibyście ciekawi z która nawigacj takie mozna cuda mozna, pozdro
motofreak
Nowicjusz

Miejscowość: kraków

28 Maj 2010, 14:31

do takiej nawigacji z tego co sie orientuje dokupuje sie przejsciowke z wejściem AV. i tu teraz powstaje pytanie czy nawigacja jest kompatybilna z systemem pal/ntsc. Są kamerki pracujace w tych systemach http://www.avde.pl/kamery-cofania/kategoria/181.html ale poniektore nawigacje nie sa kompatybilne z takimi kamerami
hassim
Nowicjusz

Miejscowość: Wrocław
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zimowe porządki w samochodzie Zimowe porządki w samochodzie
    Pierwsze opady śniegu, oblodzone ulice i chodniki oraz mroźne temperatury powinny być wyraźnym sygnałem dla kierowców, żeby przygotować samochód do zimy. Wymiana opon, sprawdzenie układu hamulcowego czy zaopatrzenie ...
    System otwierania samochodu aplikacją na telefon System otwierania samochodu aplikacją na telefon
    Toyota, największy producent samochodów na świecie, jest zainteresowana inwestowaniem w nowe formy korzystania z samochodów, takie jak car-sharing. Z myślą o usprawnieniu takich usług opracowała nowy system ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006