Kamera cofania podlaczona do nawigacji.

Kamera cofania podlaczona do nawigacji.

17 Paź 2009, 18:15

Witam!
Mam pytanie do kogos kto ma o tym jakies pojecie otoz mam w samochodzie fabrycznie zamontowana nawigacje. Chce w najblizszym czasie kupic kamere cofania i tu pytanie, istnieje mozliwosc podlaczenia jej z nawigacja by wszystko bylo wyswietkane na tym samym monitorze? pozdrawiam
vegola
Nowicjusz

Re: Kamera cofania podlaczona do nawigacji.

28 Paź 2009, 23:15

witam .też potrzebuje sie dowiedzieć czy można tak podłączyć kamre cofania do fabrycznie montowanej nawigacji w LAGUNIE 2. moj e-mail herman21@interia.pl
sierkaa
Nowicjusz

Miejscowość: kraków

26 Lut 2010, 21:05

wiem, ze mój kolega zamontował sobie taką kamerę do nawigacji takiej kupionej, nie fabrycznie montowanej, może najprościej będzie zapytac w salonie, lub w warsztacie z elektroniką, mój kolega kupił sobie Vordona, jeśli bylibyście ciekawi z która nawigacj takie mozna cuda mozna, pozdro
motofreak
Nowicjusz

Miejscowość: kraków

28 Maj 2010, 15:31

do takiej nawigacji z tego co sie orientuje dokupuje sie przejsciowke z wejściem AV. i tu teraz powstaje pytanie czy nawigacja jest kompatybilna z systemem pal/ntsc. Są kamerki pracujace w tych systemach http://www.avde.pl/kamery-cofania/kategoria/181.html ale poniektore nawigacje nie sa kompatybilne z takimi kamerami
hassim
Nowicjusz

Miejscowość: Wrocław
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jazda po spożyciu alkoholu - alkoholowy zawrót głowy Jazda po spożyciu alkoholu - alkoholowy zawrót głowy
    Zdarzenia drogowe będące wynikiem jazdy po spożyciu alkoholu od wielu lat stanowią przekleństwo polskich dróg. Podjęte przez policję działania przynoszą efekty, ale wciąż jest wiele do zrobienia.
    Nowy hybrydowy crossover Toyota C-HR Nowy hybrydowy crossover Toyota C-HR
    Toyota zademonstrowała produkcyjną wersję hybrydowego crossovera C-HR na targach w Genewie w marcu tego roku. Świat poznał wygląd auta z zewnątrz i pierwsze szczegóły specyfikacji, jednak producent nie pokazał jeszcze ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Przekazanie kluczyków firmie CEZ, Skoda Octavia Green E Line
      Master Truck
      Volvo N88, ciężarówka
      Piotruś - najmłodszy kaskader w Polsce
      Alufelgi, Bentley Motors