Kamera samochodowa z LIdla

Re: Kamera samochodowa z LIdla

05 Lis 2015, 17:18

Faktycznie na stronie brak specyfikacji do Black Bird. Różni się ceną Black Bird jest tańszy, ale za to Night ma dużo lepszy tryb nocny, noktowizor i tryb parkingowy. To chyba najistotniejsze różnice. Bo formaty nagrywania, kąt soczewki, rozdzielczość jest taka sama. Nie wiem jak samo wykonanie bo nie miałem obydwu w ręce do porównania. Tu masz link do mojego filmiku z jazdy nocą.

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

lotek33
Początkujący

Zdjęcia: 3
Auto: vw golf 3
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna + LPG

15 Gru 2016, 11:53

A co mi powiecie o tej za 99 zł? O tutaj jest - >> Kamera samochodowa Media-Tech U-DRIVE UP (MT-4045). Bawić się w taką, czy lepiej od razu wydać kilka stówek na jakiś lepszy sprzęt? Jak to oceniacie? Mieliście kiedyś tanią kamerę samochodową?
kierowiec
Początkujący

Miejscowość: czewa

16 Gru 2016, 14:33

kierowiec napisał(a):Bawić się w taką, czy lepiej od razu wydać kilka stówek na jakiś lepszy sprzęt?
Jeżeli możesz to lepiej wydać więcej i nie męczyć się. Przy tej kamerze masz mały kąt widzenia, ogólnie nic specjalnego.
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3293
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...
    Fabryka opon Michelin w Olsztynie Fabryka opon Michelin w Olsztynie
    Fabryka opon w Olsztynie jest jednym z największych zakładów produkcyjnych Michelin na świecie. Michelin Polska SA zatrudnia ponad 4 tysiące osób i jest największym pracodawcą na Warmii i Mazurach (zleca też prace wielu lokalnym ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Nissan GTR wnętrze
      Master Truck
      Ford Focus RS
      Monster Mutt Dalmatian - Monster Truck, 4