Kamera samochodowa z LIdla

Re: Kamera samochodowa z LIdla

05 Lis 2015, 17:18

Faktycznie na stronie brak specyfikacji do Black Bird. Różni się ceną Black Bird jest tańszy, ale za to Night ma dużo lepszy tryb nocny, noktowizor i tryb parkingowy. To chyba najistotniejsze różnice. Bo formaty nagrywania, kąt soczewki, rozdzielczość jest taka sama. Nie wiem jak samo wykonanie bo nie miałem obydwu w ręce do porównania. Tu masz link do mojego filmiku z jazdy nocą.

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

lotek33
Początkujący

Zdjęcia: 3
Auto: vw golf 3
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna + LPG

15 Gru 2016, 11:53

A co mi powiecie o tej za 99 zł? O tutaj jest - >> Kamera samochodowa Media-Tech U-DRIVE UP (MT-4045). Bawić się w taką, czy lepiej od razu wydać kilka stówek na jakiś lepszy sprzęt? Jak to oceniacie? Mieliście kiedyś tanią kamerę samochodową?
kierowiec
Początkujący

Miejscowość: czewa

16 Gru 2016, 14:33

kierowiec napisał(a):Bawić się w taką, czy lepiej od razu wydać kilka stówek na jakiś lepszy sprzęt?
Jeżeli możesz to lepiej wydać więcej i nie męczyć się. Przy tej kamerze masz mały kąt widzenia, ogólnie nic specjalnego.
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3295
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak producenci zarabiają na częściach Jak producenci zarabiają na częściach
    Bezawaryjność? To dla producenta bankructwo. Dlatego producenci robią wszystko, żeby części, które psują się często lub są konieczne do wymiany po danym przebiegu, połączyć z częsciami drogimi, któe psują się rzadko albo ...
    Hybryda? Czy to się opłaca? Hybryda? Czy to się opłaca?
    Jeżeli pokonujemy co roku dziesiątki tysięcy kilometrów i szukamy oszczędnego samochodu, wybór często pada na zakup auta z Dieslem lub instalacją LPG. Od lat na rynku jest alternatywa, która okazuje się ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Zabudowa wnętrza typu VAN, Car audio, JBL
      WP 20160613 18 39 02 Pro
      Chicago Auto Show 2008
      Buggy dwuosobowe