Karcher

Karcher

28 Sty 2009, 20:59

Witam
Zacząłem na poważnie interesować się produktami firmy Karcher. Mam pytanie do osób użytkujących takie "maszyny" Czy te urządzenia nie niszczą lakieru???
Interesuje mnie model K 2.03 plus

Image

Czy takie urządzenie daje sobie rade???
piotreq
piotreq
Zaawansowany

Miejscowość: Bydgoszcz

Re: Karcher

28 Sty 2009, 21:36

Ja myję Karcherem autko i nic się niedzieje z lakierem tylko trzeba pamiętać o zachowaniu odległości przy myciu bo może wgnieść blache. Jeśli myjesz felgi to możesz przybliżyć karchera do autka bo bród z nich ciężko schodzi :P
Endrju
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 449
Miejscowość: Poznań

29 Sty 2009, 18:21

Endrju
A jakim myjesz??? (chodzi o model)
piotreq
piotreq
Zaawansowany

07 Lut 2009, 21:43

ponawiam...
Jaką myjkę ciśnieniową możecie polecić???
piotreq
piotreq
Zaawansowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Filmy szpiegowskie Toyoty Supry z toru Nürburgring Filmy szpiegowskie Toyoty Supry z toru Nürburgring
    Szpiegowski film z testów Toyoty Supry na torze Nurburgring. Tył auta przypomina koncepcyjny supersamochód Toyota FT-1. Premiera flagowego auta sportowego Toyoty jest przewidywana na 2018 r., rok po debiucie ...
    System otwierania samochodu aplikacją na telefon System otwierania samochodu aplikacją na telefon
    Toyota, największy producent samochodów na świecie, jest zainteresowana inwestowaniem w nowe formy korzystania z samochodów, takie jak car-sharing. Z myślą o usprawnieniu takich usług opracowała nowy system ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Kandydatki na MISS, 92
      BMW X1, WOŚP, Ratownik
      Światła - Audi A6 allroad quattro - Avant 2012, 19
      Silnik V6 TFSI, Audi Q7