Karta kredytowa w mBanku przez internet

Jak często korzystasz z kart kredytowych?

Ankieta zakończyła się 05 Lip 2009, 14:45

Regularnie
1
100%
Raz w miesiącu
0
Brak głosów
Raz w tygodniu
0
Brak głosów
Razem głosów : 1

Karta kredytowa w mBanku przez internet

05 Cze 2009, 14:45

mBank oferuje przyzwoite warunki otrzymania Karty Kredytowej. Okres bezodsetkowy do 54 dni, wysoki limit kredytowy (do 200000 zł) i wiele innych. Wniosek o otrzymanie karty można wypełnić już przez internet.
Ostatnio edytowany przez patrycjawole1, 05 Cze 2009, 22:50, edytowano w sumie 1 raz
patrycjawole1
Nowicjusz

Miejscowość: wt

06 Cze 2009, 14:22

A ten limit to przy jakich zarobkach?
Nie będę wchodził w żadne linki, odpowiedz na pytanie, skoro już tu napisałaś.
A czemu limit bezodsetkowy jest do 54 dni? Czy może być krótszy i od czego to zależy?
Jakie są opłaty/prowizje/kary za przekroczenie takiego terminu?
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

07 Cze 2009, 17:08

no jo... ostatnio czytałem że w bankach mają masakre, bo klientów nie ma a limity trzeba wyrobić ;) toteż szukają nawet tu klientów..
eaxene
Aktywny

Miejscowość: Toruń

07 Cze 2009, 17:35

Dokładnie - wiele banków wręcz bezczelnie się reklamuje i szuka tylko okazji żeby komuś coś wcisnąć - kartę, lokatę, kredyt itp. Jak dla mnie to żałosne.
wolfenstein
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wrocław
Prawo jazdy od: 01 01 2001

19 Lip 2009, 11:04

reklama to czy nie - ja mam konto w mBanku i bardzo sobie chwale, maja niemal zerowe oplaty za prowadzenie i korzystanie z rachunku. Pojawila sie teraz co prawda konkurencyjna Nordica, ale ja już wtedy od roku miałam konto w mBanku;) polecam szczegolnie tym, ktorzy chca korzystac z gotowki zagranica - pobieraja jakieś grosze od przetransferowania, w przeciwienstwie do naszych rodzimych, duzych bankow, ktore biora procent od kwoty przelewu:/
For-Sys
Nowicjusz

Miejscowość: krakow/lzn
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód