Karta pojazdu zagubiona i odnaleziona

01 Wrz 2009, 19:35

Witam zakupiłem pół roku temu golfa III, nie przerejestrowałem go na siebie tylko opłaciłem na rok z góry ubezpieczenie OC i w dniu dzisiejszym znalazłem kupca na swojego golfa ale go nie sprzedałem gdyż w domu gdzieś zagubiłem kartę pojazdu, która jest nie zbędna do zarejestrowania przez kupującego golfa i tak w dniu dzisiejszym pojechałem osobiście 90 km do wydziału komunikacji z poprzedniego właściciela pojazdu i powiedziałem o zagubieniu przeze mnie karty pojazdu, pracownik wydziału komunikacji wystawił mi zaświadczenie o zagubieniu przeze mnie karty pojazdu ale musiałem napisać oświadczenie pod rygorem jakiegoś art 233 kk za fałszywe zeznania że faktycznie zagubiłem tę kartę pojazdu czy coś w tym stylu podpisując się i tak w dniu dzisiejszym w mieszkaniu podczas przeprowadzki odnalazłem swoją kartę pojazdu golfa III i tu zapytanie do Was drodzy koledzy i koleżanki, co mam w takiej sytuacji zrobić przecież się zdarza ze można zagubić dokument. Czy mogę sprzedać swojego golfa przekazując miedzy innymi kartę pojazdu i zaświadczenie o zagubieniu tej karty pojazdu kupującemu czy w związku ze podpisałem oświadczenie ze pod rygorem 233 kk ze zagubiłem może mi coś grozić, nie wiem co mam w takiej sytuacji zrobić. Proszę o porady Was dziękuje
szpulas
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: olsztyn

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Isolde Holderied - Alpejska Błyskawica z Toyoty
    Isolde Holderied to jedna z najbardziej utytułowanych zawodniczek rajdowych świata. Uznawano ją nawet za następczynię legendarnej Michele Mouton. Startowała samochodami wielu marek, jednak największe sukcesy w rajdach WRC ...