Kaseta-adapter

Kaseta-adapter

07 Maj 2010, 08:38

Witam!
Mam problem z kaseta adapterem. Po podłączeniu mp3 playera zeby cokolwiek uslyszec musze dac radio na full ale i tak slychac minimalnie dzwiek.
Co zauwazylem, kiedy przez przypadek nacisnąłem przewijanie do tyłu radio zaczelo grac normalnie na 1-2 s i znow cichusieńki dźwiek. w czym problem?
Moje zabytkowe radio Image
Kakameo
Początkujący

Miejscowość: ok. Wadowic
Auto: Seicento 900 41KM

Re: Kaseta-adapter

28 Maj 2010, 14:34

po co się meczyc z takim adaptorkiem ? nie latwiej jest kupic transmiter fm ?? dziala o wiele lepiej. http://www.avde.pl/transmitery-fmmp3/kategoria/179.html
hassim
Nowicjusz

Miejscowość: Wrocław
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Niebezpieczne mrozy, śnieg i oblodzone drogi Niebezpieczne mrozy, śnieg i oblodzone drogi
    Nowy Rok przywitał kierowców bardzo niskimi temperaturami i mrożącym wiatrem, a teraz sypnęło śniegiem. W takich warunkach jazda samochodem bywa bardzo niebezpieczna.

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006