KASETA ADAPTER

KASETA ADAPTER

09 Paź 2007, 16:31

witam mam pewien problem z tzw kaseta Adapterem umozliwjajaca odsłuch mp3 z zwyklego radia kasetowego ... a wlasciwie chodzi o to ze gdy zostało wszystko pod radio Clarium odbiór było tylko słychac z lekkimi szumami na max głosnym volumie radia czy ktos wie o co moze chodzic? pozdrawiam
Wall
Nowicjusz

Re: KASETA ADAPTER

09 Paź 2007, 22:28

Chodzi o to,że masz poprostu dziadostwo.Kto dzisiaj przerabia kasetowca na mp3 w ten sposób?Tym sposobem nigdy nie bedziesz miał dobrego dzwięku.Lepiej wydać 200 zł i kupić radyjko z mp3 :wink:
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

Re: KASETA ADAPTER

10 Lip 2008, 13:37

ale porada... widać stary ze nasz się na rzeczy....

ja mam podobny problem z adapterem (aoutrevers)
nieczyta mi go tak jakby rzewijałgo, albo szukał nagranego kawałka taśmy (które nie ma :P)
From a whisper to a roar
Vostoc
Nowicjusz

KASETA ADAPTER

10 Lip 2008, 18:03

Nie ma się co pieklić.Moja rada jest jak najbardziej bardzo dobra.I wcale nie żartuję.Dzisiaj najzwyklejsze radio z mp3 kupisz za 200 zł.A jak się słucha mp3 przez te adaptery,to nie można absolutnie mówić o dobrym dzwięku.No i z tego co kiedyś słyszałem(parę lat temu,jak to zaczęło się robić popularne i od razu upadło),to nie każdy kasetowiec lubił te adaptery.Problemy z tym były zawsze.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...
    Bieżnikowanie opon - nie tylko w czasie kryzysu Bieżnikowanie opon - nie tylko w czasie kryzysu
    Rok 2011 był dla polskich bieżnikowni bardzo dobry. Wszystkie zakłady bieżnikujące opony odczuły zwiększony popyt na opony bieżnikowane zwłaszcza w drugiej połowie roku. Tendencja wzrostowa widoczna też była w pierwszych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006