Kenwood DDX 6027 podłączanie nośnika zew.

Kenwood DDX 6027 podłączanie nośnika zew.

07 Gru 2014, 13:09

Witam wszystkich , jestem szczęśliwym posiadaczem tego radyjka:
http://static.baza.farpost.ru/v/1346407780726_bulletin

moje pytanie brzmi czy istniała by możliwość podłączenia do niego pamięci zewnętrznej przez jakieś okablowanie np przez zmieniarkę ?
[link wygasł]

[link wygasł]

a może:
[link wygasł]
Tylko pytanie co dalej ?
Da się zrobić tak aby radyjko widziało filmy wideo z usb? Może jakiś interfejs , którego niestety nie mogę znaleźć .
Czy ktoś ma jakieś ciekawe rozwiązanie ? Szkoda mi wyrzucać takiego sprzętu :( a niestety z płytami jest już problem i staje się to po prostu niewygodne .
Dwa bardzo proszę o pomoc , ponieważ przeszukałem już wiele stron polskich i angielskich i nikt nie próbował poruszyć tego tematu a jestem pewien że jest to możliwe! :sly:
Pozdrawiam
radekbart
Obserwowany

Auto: Prelude

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

System 4Control z elektronicznie sterowanymi amortyzatorami System 4Control z elektronicznie sterowanymi amortyzatorami
    Łącząc system 4Control (4 koła skrętne) z elektronicznie sterowanymi amortyzatorami, Renault w skuteczny sposób skoordynowało działanie dwóch kluczowych elementów z punktu widzenia zachowania samochodu ...
    Jak podjeżdżać pod ośnieżone i oblodzone wzniesienia? Jak podjeżdżać pod ośnieżone i oblodzone wzniesienia?
    Wjazd na ośnieżone i oblodzone wzniesienie może być niebezpieczny. Ostrożność jest jak najbardziej wskazana, ale wielu kierowców rozumie to jako wolne podjeżdżanie pod górę. Jednak w tym przypadku przy zbyt ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili