KENWOOD KDC 3037A - jak wyłączyć tryb DEMO???

KENWOOD KDC 3037A - jak wyłączyć tryb DEMO???

20 Gru 2007, 21:35

Witam wszystkich auto i audiomaniaków :). Mam Kenwood`a KDC 3037A. Cały czas chodzi w trybie DEMO chociaż próbowałem wyłączyć to wg instrukcji. Napisali tam co prawda żeby wyłączyć to w trybie uśpienia przed pierwszym ``odpaleniem`` ale ja tego w instrukcji nie doczytałem i po prostu włączyłem radio. Teraz nie mogę tego wyłączyć. Może mi ktoś pomóc? Da się to jakoś wyłączyć?To radio ma funkcje RESET więc może go po prostu zresetować? Z góry bardzo Wam dziękuje za porady

Pozdrawiam
Radek ``jędrzej``Jędrzejczyk
jędrzej
Nowicjusz

Re: KENWOOD KDC 3037A - jak wyłączyć tryb DEMO???

21 Gru 2007, 00:35

Może spróbuj odłączyć to radio, później podłączyć ponownie, i wtedy wyłączyć to demo tak jak jest napisane w instrukcji.
Wspaniała muzyka na wspaniałym sprzęcie:) Wszystko czego potrzebuje:)
Bryza
Początkujący

Re: KENWOOD KDC 3037A - jak wyłączyć tryb DEMO???

21 Gru 2007, 17:47

Teraz to chyba tylko reset i wyłączenie zgodnie z instr. przed drugim "pierwszym" odpaleniem.
Piterek
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Sprawność kierowcy - co o niej decyduje? Sprawność kierowcy - co o niej decyduje?
    Statystyki wypadków bezlitośnie pokazują konsekwencje ludzkich błędów. Budowane z myślą o ochronie kierowców pojazdy, a nawet specjalnie projektowane drogi, które mają wybaczać uczestnikom ruchu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006