Kenwood KDC-3054UR problem z zapamiętaniem ustawień

Kenwood KDC-3054UR problem z zapamiętaniem ustawień

10 Lis 2013, 11:52

Witam wszystkich serdecznie, otóż nie dawno kupiłem sobie wymienione w temacie radio, podłączyłem i wszystko wydawało mi się ok, ale albo nie potrafię albo mam coś chyba nie jest do końca w porządku. Zawsze gdy wyłączę zapłon w samochodzie to wszystkie ustawienia w tym stacje mi się po prostu resetują, tak jakbym dopiero teraz pierwszy raz włączył to radio :( Byłby ktoś mi w stanie pomóc dobrą radą ?
Tibo
Obserwowany

Auto: Seat Cordoba
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna

Re: Kenwood KDC-3054UR problem z zapamiętaniem ustawień

12 Lis 2013, 00:11

Sprawdź podłączenie kostki ISO. Druga kostka powinna mieć na pin 7 podłączony pod stały plus.
Tu jest schemat problem-z-radiem-prosze-o-szybka-odpowiedz-vt67885.htm#p397467 i opis.
ArteK
Forum Samochodowe

Zdjęcia: 10186
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 12 12 1996
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Płyn hamulcowy - nasze bezpieczeństwo na drodze Płyn hamulcowy - nasze bezpieczeństwo na drodze
    Stan płynu hamulcowego nie jest badany w czasie obowiązkowych przeglądów przez Stacje Kontroli Pojazdów, ale doświadczenia mechaników jasno pokazują, że po polskich drogach porusza się wiele aut, w których ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006