Kia Picanto Ex

11 Cze 2011, 10:11

Witam, nie wiedziałem w jakim dziale umieścić problem bo nie mam zielonego pojęcia co może mu dolegać.

Jak wspomniałem w temacie posiadam Kia Picanto rok 2007 silnik 1.0 benzyna przejechane 26tys km. I problem następujący auto w ogóle nie ma mocy jest jakby "ospałe".
Było w nim sprawdzone:
wszelkiego rodzaju filtry, ciśnienia, podciśnienia, sonda Lambda, katalizator, był również sprawdzony komputerowo i problem dalej występuje , jakieś pomysły ? oczywiście wszystkie testy nic nie wykryły
Pozdrawiam, i oczekuje w miarę szybkiej odpowiedzi.
worver
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Tarnów
  • 11 Cze 2011, 10:50

    Trzeba zacząć od najprostszych rzeczy jak" ciśnienie paliwa, zawór ciśnienia paliwa ustawienie rozrządu, (przepływomierz jeżeli jest, ale chyba tylko w dieslu), przepustnica, czujnik jej położenia jak jest gaz na linkę. Ewentualnie Komputer silnika może mieć źle mapę wtrysku i nie podaje dobrej dawki paliwa.
    arciasty
    Stały forumowicz
     
    Posty: 1012
    Miejscowość: koluszki
    • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

      Nowy Opel Astra Sedan z Gliwic
      20 sierpnia 2012 o 6:00 rano, z taśmy produkcyjnej zakładu Opla w Gliwicach zjechała pierwsza Astra Sedan, dając tym samym początek seryjnej produkcji piątego z modeli wytwarzanych obecnie w zakładzie. Elegancki sedan, w ...
      Pierwsza litera w alfabecie Lexusa to "F"
      Był rok 2006 i od premiery Lexusa IS drugiej generacji minęło kilka miesięcy. Dlaczego zatem Lexus testował nowego IS-a skrytego pod kamuflażem? Dziennikarze motoryzacyjni zauważyli, że coś się święci, kiedy zaczęły się ukazywać ...