Kia pro ceed audio

Kia pro ceed audio

29 Kwi 2010, 17:32

Witam,

mam problem, otoz niedawno kupilem nowa kia pro ceed a mam wzmacniacz, tube z poprzedniego auta i tu powstaje moje pytanie - jezeli je zamontuje to czy nie strace gwarancji na jakies podzespoly, radio w serwisie kia ??

prosze o odpowiedz ;)
CarbonBlack
Nowicjusz

Miejscowość: dabrowa

Re: Kia pro ceed audio

30 Kwi 2010, 21:53

to powinno być napisane w instrukcji samochodu, którą na pewno dostałeś. Jak znam życie, to żaden z producentów nie lubi majstrowania przy swoich autach w czasie gwarancji. Możesz stracić gwarancję na całe auto. Jeśli fabryczne radio ma taką możliwość, to jedyną opcją jest autoryzowany serwis, tylko oni mogą podłączyć dodatkowe głośniki.
karlone
Zaawansowany

Miejscowość: Śląsk
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Co może zamarznąć w naszym samochodzie? Co może zamarznąć w naszym samochodzie?
    Co w samochodzie jest szczególnie wrażliwe na niską temperaturę? Jak sobie poradzić z typowo zimowymi problemami? Poniżej prezentuję kilka odpowiedzi które mogą okazać się przydatne wielu kierowcom. Głównym ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili