Kia pro ceed audio

Kia pro ceed audio

29 Kwi 2010, 18:32

Witam,

mam problem, otoz niedawno kupilem nowa kia pro ceed a mam wzmacniacz, tube z poprzedniego auta i tu powstaje moje pytanie - jezeli je zamontuje to czy nie strace gwarancji na jakies podzespoly, radio w serwisie kia ??

prosze o odpowiedz ;)
CarbonBlack
Nowicjusz

Miejscowość: dabrowa

Re: Kia pro ceed audio

30 Kwi 2010, 22:53

to powinno być napisane w instrukcji samochodu, którą na pewno dostałeś. Jak znam życie, to żaden z producentów nie lubi majstrowania przy swoich autach w czasie gwarancji. Możesz stracić gwarancję na całe auto. Jeśli fabryczne radio ma taką możliwość, to jedyną opcją jest autoryzowany serwis, tylko oni mogą podłączyć dodatkowe głośniki.
karlone
Zaawansowany

Miejscowość: Śląsk
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW Concept serii 6 Coupé 2010 BMW Concept serii 6 Coupé 2010
    BMW Concept serii 6 Coupé to sportowy samochód dla koneserów piękna, którzy cenią luksus i przełomowe technologie. Koncept symbolizuje pasję zespołu projektantów BMW, znajdującą odzwierciedlenie ...
    W trudnych warunkach liczą się ułamki sekund W trudnych warunkach liczą się ułamki sekund
    Zima trzyma, a drogowcy nie zawsze nadążają z odśnieżaniem. Samochody z napędem na dwie osie są wtedy bardzo przydatne, choć napęd na cztery koła wynaleziono z myślą o pojazdach wojskowych, by umożliwić im poruszanie się ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Oklejanie samochodu folią
      Audi Q1 Compact SUV - biały w górach
      Rozrząd Opel Vectra C 1.9 CDTI 120KM, stopiona rolka prowadząca
      Kokpit bolidu GreenPower