Kia pro ceed audio

Kia pro ceed audio

29 Kwi 2010, 17:32

Witam,

mam problem, otoz niedawno kupilem nowa kia pro ceed a mam wzmacniacz, tube z poprzedniego auta i tu powstaje moje pytanie - jezeli je zamontuje to czy nie strace gwarancji na jakies podzespoly, radio w serwisie kia ??

prosze o odpowiedz ;)
CarbonBlack
Nowicjusz

Miejscowość: dabrowa

Re: Kia pro ceed audio

30 Kwi 2010, 21:53

to powinno być napisane w instrukcji samochodu, którą na pewno dostałeś. Jak znam życie, to żaden z producentów nie lubi majstrowania przy swoich autach w czasie gwarancji. Możesz stracić gwarancję na całe auto. Jeśli fabryczne radio ma taką możliwość, to jedyną opcją jest autoryzowany serwis, tylko oni mogą podłączyć dodatkowe głośniki.
karlone
Zaawansowany

Miejscowość: Śląsk
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki
    Chciał bym się z Wami podzielić wiedzą na temat renowacji skórzanych tapicerek. Mam za sobą ok. 20 odnowionych foteli, kilka kanap tylnych, boczków drzwiowych oraz kierownic. Właściwie uczyłem się na własnych ...
    Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...

•  
    • Warto przeczytać
    • BMW electric (1992-1997), przód
      Silnik, Honda Civic
      Skoda 100, zabudowa silnika
      Lexus GS 450H 2012 - przekrój