Kia pro ceed - diesel do 20 tys.

Kia pro ceed - diesel do 20 tys.

13 Gru 2016, 21:20

Witam forumowiczów,
szukam niedużego, oszczędnego i przyjemnie jeżdżącego auta. Miałem multum pomysłów ale po analizie większości aut znajdowałem jakieś dyskwalifikujące je wady. Przebiegi roczne robię nie takie duże, bo ok 15000km, ale głównie w trasie i dlatego zdecydowałem się a diesla. Póki co najbardziej moim wymaganiom odpowiada Kia Ceed 1.6 CRDI, ale jestem otwarty na propozycję :)
Z przeglądanych ogłoszeń najbardziej zainteresowało mnie to:
[link wygasł]
Budżet: do max 20 tys. zł
Rejon: najlepiej jak najbliżej Białegostoku
Użytkowanie: trasa 70%, miasto 30%
Zależy mi głównie na kompromisie między osiągami, a spalaniem oraz dobrym prowadzeniem. No i oczywiście na bezawaryjności gdyż auto jest mi potrzebne na dojazdy do pracy. Liczę na Waszą pomoc :ok:
mazur93
Początkujący

Prawo jazdy od: 05 12 2011
Auto: Renault Scenic II
Silnik: 1.9 DCI
Paliwo: Diesel
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowe stawki akcyzy w 2017 roku na samochody osobowe Nowe stawki akcyzy w 2017 roku na samochody osobowe
    Zmiany naliczania podatku akcyzowego od samochodów osobowych najprawdopodobniej zostaną wprowadzone od nowego 2017 roku. Rząd zamierza ograniczyć import starych samochodów. Według nowych przepisów im ...
    Ciągniki balastowe z siłą uciągu lokomotywy! Ciągniki balastowe z siłą uciągu lokomotywy!
    Najważniejszym parametrem ciągnika balastowego jest siła uciągu. Jest ona uzależniona nie tylko od mocy silnika, ale także od tego, jak skutecznie jest przekazywana na osie ciągnika – te zaś muszą mieć zapewniony stały ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Nissan 350Z, 2
      Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Audi A3 S-line Quattro
      Trial Lędziny 2014 czerwiec